• Головна
  • До уваги тернопільських підприємців: внесено зміни щодо державної реєстрації юридичної та фізичної особи
13:00, 6 вересня 2011 р.

До уваги тернопільських підприємців: внесено зміни щодо державної реєстрації юридичної та фізичної особи

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.2011 р. № 849 внесено зміни до низки постанов КМУ з питань державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця, які передбачали подання нотаріально засвідченої копії свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності. Постанова №849 набрала чинності з 12 серпня 2011 року.

Згідно з внесеними змінами до Тимчасового порядку видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, встановлено, що для одержання ліцензії на імпорт, експорт, роздрібну торгівлю замість нотаріально засвідченої копії свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності подається виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Крім того, скасовано вимогу щодо подання свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності, засвідченого печаткою державної податкової інспекції.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...