• Головна
  • Студентка, яку розшукували міліціонери, празникувала в Тернополі…
10:15, 7 вересня 2011 р.

Студентка, яку розшукували міліціонери, празникувала в Тернополі…

Коли йдеться про розшук неповнолітніх, міліціонери вживають посилених заходів. Адже молода людина не має життєвого досвіду, легко може потрапити у сумнівну компанію. Чимало праці доклали оперативники, щоб розшукати студентку. Але її історія – скоріше повчальна для батьків та їхніх дітей…

17-річна Світлана (ім’я з етичних міркувань змінено) — студентка коледжу, в якому ще донедавна навчалася дуже успішно. Та після практично відмінного першого курсу, поступово «скотилася». Замість лекцій і семінарів почалися вечірки та дискотеки, замість книжок і зошитів — бари та нічні клуби… Як наслідок, Світлана мала багато пропусків, а два іспити минулої сесії взагалі не склала. Та все ж, пам’ятаючи попередні здобутки, дівчині дали шанс і перевели на третій курс.

Наприкінці серпня Світлана познайомилася в одному із райцентрів з двома хлопцями із обласного центру, які запропонували їй поїхати з ними у Тернопіль: посвяткувати День міста, подивитися концерти і феєрверки, словом, запросили на тернопільський празник. Довго не роздумуючи і нікому нічого не кажучи, Світлана в 2-ій годині ночі сіла в машину до зовсім незнайомих хлопців…     Наступного дня її приїхала провідати мама, привезла харчі. Прийшла на квартиру, яку наймає Світлана, — доньки немає. Дзвонить на її мобільний — «абонент поза зоною».

Можна собі тільки уявити стан бідолашної жінки і все, що вона передумала у той час. За допомогою жінка звернулася до міліціонерів.     — Ми підключили всі засоби для того, щоб встановити місцезнаходження дівчини, — каже старший оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Тернопільській області Ігор Марущак. — Знайшли її минулого четверга, 1 вересня, у Тернополі. Дякувати Богу, все обійшлося. Дівчина, як інколи буває, вирвалася із батьківської опіки на волю, не думаючи про наслідки. Сподіваюся, вона, як і її батьки, зробить необхідні висновки і надалі не потраплятиме в подібні ситуації, адже діючи бездумно та легковажно, можна потрапити у халепу.

Загалом цього року до органів внутрішніх справ надійшло 72 заяви з розшуку неповнолітніх осіб, 66 з них було розшукано по гарячих слідах, впродовж доби. На щастя, надто складних випадків цього року не було. А ось торік один юний тернополянин, взявши гроші з дому, майнув з дівчатами в Крим аж на… півроку! Обоє його батьків у цей час гарували на заробітках за кордоном…

Хотілося б звернутися до юнаків та дівчат, які можуть вдатися до чогось подібного. Якщо ви задумали кудись поїхати, попередьте своїх рідних чи близьких про це. Адже вони найбільше страждають у таких ситуаціях, не відаючи куди поділася їхня дитина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...