• Головна
  • Народні депутати додали українцям свят
15:14, 7 вересня 2011 р.

Народні депутати додали українцям свят

Ви колись відзначали річницю від дня народження святителя Іоанна Максимовича, митрополита Тобольського і всього Сибіру? Тепер рішенням нардепів будемо відзначати 360-річчний ювілей, а також 955-річчя Нестора-Літописця і 810-річчя Данила Галицького на державному рівні.
Верховна Рада підтримала низку законопроектів про відзначення на державному рівні різних пам'ятних дат, - інформує golos.ua. Зокрема, 297 голосами народні депутати підтримали проект постанови про відзначення 960-річчя з дня заснування Києво-Печерського монастиря святим Антонієм; за постанову про про відзначення 955-річчя з дня народження преподобного Нестора Літописця проголосували 300 парламентаріїв; 263 нардепи підтримали постанову про відзначення 810-річчя з дня народження першого короля Русі-України Данила Галицького.

Окрім того, за постанову про відзначення 360-річчя з дня народження святителя Іоанна Максимовича, митрополита Тобольського і всього Сибіру проголосували 228 народних депутатів, а 288 - за проект постанови про відзначення 860-річчя з дня народження новгород-сіверського князя Ігоря Святославовича, головного героя давньоруської поеми "Слово о полку Ігоревім".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...