• Головна
  • Щоб добудувати пологовий будинок при міськлікарні №3, необхідно 96 млн. грн.
21:11, 7 вересня 2011 р.

Щоб добудувати пологовий будинок при міськлікарні №3, необхідно 96 млн. грн.

На добудову пологового будинку при Тернопільській міській лікарні №3 лікарні грошей немає. Цього року необхідні кошти не надійшли з державного бюджету України. Та, незважаючи на це, каже начальник відділу хорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук, деякі роботи таки ведуться. Будівлю підтримують у відповідному порядку та охороняють, щоб мародери не розікрали те, що вже зведено.

Ростислав Левчук: «На сьогоднішній день я кажу: коштів немає, тому будинок потрібно якимось чином «законсервувати» чи довести до такої кондиції, коли він може чекати на кращі часи. Для цього – маю на увазі, вікна, дах – потрібно близько 4 мільйонів гривень».

Розбудова пологового будинку розпочалась у 1991 році. Потім усі роботи, так би мовити, «заморозили». Відновили будівництво аж у 2006-му. Але через стабільне недофінансування з держбюджету, каже головний лікар 3-ї лікарні Юрій Лазарчук, зведення та облаштування Центру матері та дитини знову зупинилось.

Юрій Лазарчук: «Кроки, які робляться, дають надію на те, що якщо не в кінці цього року, то в наступному буде добудова. Далі відновимо будівництво».

Проект недобудованого пологового будинку надсучасний, і якщо медзаклад таки здадуть в експлуатацію, то аналогів в Західній Україні йому не буде: нові приміщення та відмінні умови, дванадцять окремих залів для породіль та індивідуальні палати для відпочинку матерів із новонародженими дітьми, передове технічне обладнання та нові робочі місця. Для того, щоби пологовий з’явився, необхідно виділити 96 мільйонів гривень.

Юрій Лазарчук: «Це будуть індивідуальні пологові зали, палати на матері і дитини з окремими санвузлами, з новітніми технологіями і по кондиціонуванню, і по стерилізації, і новітні технології в операційних. Тобто він достатньо перспективний».

Щоб завершити будівництво пологового будинку, керівники проекту просять фінансову підтримку у спонсорів та меценатів Тернопільщини, повідомляє ІНТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...