• Головна
  • Тернополяни менше платитимуть ЖЕКам
12:29, 8 вересня 2011 р.

Тернополяни менше платитимуть ЖЕКам

Антимонопольний комітет підрахував кількість та вартість платних послуг, які надаються в країні, для отримання всіляких дозволів, ліцензій, довідок та погоджень, - пише ТСН. - За даними АМКУ, тільки в центральних органах влади українцям пропонують майже 800 видів послуг, в т.ч. :
- в інспекціях та інших держорганах - 408;
- в міністерствах - 244,
- в різноманітних службах - 100;
- в держагентствах - 42,

Ще 2760 послуг українці отримують на місцевому рівні. До цього числа входять адміністративні послуги, платні послуги, пов'язані з адміністративними, господарські та інші.

Серед усього цього розмаїття - послуги БТІ, платні медпослуги, дозволи на підприємницьку діяльність, ветеринарні послуги, послуги у сфері будівництва, ритуальні послуги, платні послуги МВС.

У 2010 році за надання всього цього масиву послуг українці віддали приблизно 20 мільярдів гривень.

З цієї суми майже 1,8 мільярда гривень коштували послуги, що надаються центральними органами виконавчої влади та 18,6 мільярда гривень - місцевими.

Рекордсменом за кількістю платних послуг є наші сусіди - львів'яни стикаються більш ніж з 11 тисячами стягнень, з них 3009 - адміністративних, 2965 - платних послуг, пов'язаних з адміністративними.

Найменше послуг в Антимонопольному комітеті нарахували в Криму - трохи більше 1000.

ПрезидентВіктор Януковичу вівторок, 6 вересня, на комітеті економічних реформ дав наказ скоротити кількість документів і довідок, які видають Бюро технічної інвентаризації (БТІ), та ЖЕКи при реєстрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...