• Головна
  • Тернопільському забудовнику Щепановському під час суду визвали «швидку»
19:40, 9 вересня 2011 р.

Тернопільському забудовнику Щепановському під час суду визвали «швидку»

На судове засідання у справі ТФ “Будівельник” знову не з'явився захисник, а підсудний почав скаржитися на здоров'я, - повідомляє 20 хвилин. - Саме з повідомлення про неявку одного із захисників — Ростислава Лукашова - розпочалось засідання у справі Зіновія Щепановського та Євгена Марцинюка 8 вересня. Попри те, Щепановський висловив бажання проводити судове засідання. На це пристав й суддя Тарас Багрій.

Відсутність одного із захисників не перешкоджає проведенню засідання, - повідомив суддя.

Відтак почали зачитувати обвинувачення бухгалтеру фірми Євгенові Марцинюку. Йдеться, зокрема, про схилення більше двох десятків працівників підприємства до оформлення кредитів у банках для нібито закінчення будівництва квартир, на які вони не мали жодних майнових прав.

Втім, гроші відразу потрапляли до касира “Будівельника”, або ж бухгалтера. Боргів ніхто не погашав. Відтак, Щепановському інкримінують підробку документів для оформлення банківських кредитів у розмірі майже 10 млн 407 тисяч.

Самого ж бухгалтера у суді не було.

Як це так, той сидить, а той на волі ходить, - обурювалися згодом присутні у залі. - І того треба посадити “у клітку”.

Загалом, присутні дуже уважно вслухались у текст, який зачитували бухгалтеру. Тож, настрій ще більше зіпсувало звернення адвоката до судді, аби зробити перерву через погане самопочуття Щепановського. Люди запідозрили, що одне і те ж зачитують по колу.

- Читають одні і тіж дати, одні і ті ж суми, - обурювались вони. - Та ми вже чули це минулого разу. Ну як так — тоді залишилось ще дві сторінки, а тепер знову годину читають.

Зауваження такого змісту зробили вони представнику прокуратури. Втім, їм заперечили та пообіцяли пояснити згодом. Після завершення десятихвилинної перерви увійшов суддя та повідомив — підсудному викликали швидку.

- Зможемо продовжити о 14.00, - сказав він, однак почув заперечення від захисників. - Тоді о 14.30. Втім, з певних причин цей час також не підійшов.

Відтак, засідання перенесли на 12 вересня. А люди поцікавились, на якій сторінці зупинились зачитувати.

- Обвинувачення на 218 сторінках, зараз ми на 215-й, - почули наостанок.

 

Світлана ГРИВАС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...