Реставрація ванн Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький

Замовити послуги реставратора ванн Ви можете за тел. (098) 444 00 98; (0352) 42-61-53. Детально ознайомитись з послугами можна на сайті www.restavrator.te.ua, електронна пошта: [email protected]

- Останнім часом реставрація ванн у Тернополі та області набуває все більшої популярності, -  каже директор Центру відновлення ванн в домашніх умовах Кміть Сергій Омелянович.

- Це відбувається з декількох причин: по-перше, вартість нової чавунної ванни на сьогоднішній день є невиправдано  дорогою в ракурсі від 8 до 12 тисяч гривень, а по-друге, сама якість ванни вже є набагато гіршою, ніж колишньої вітчизняної.

Людина, яка викинула чавунну ванну, можливо, не зможе дозволити собі купити її ще раз. Така сама ситуація з акриловими та металевими ваннами. Теперішні металеві ванни, як правило, китайського виробництва, зроблені з дуже тонкої бляхи і в процесі експлуатації гнуться під ногами утворюючи на дні впадини, в яких потім збирається вода і з’являються  пожовтіння. Це те, що стосується самих ванн. Є ще аспект демонтажу старої ванни та монтажу нової. Процедура технічно непроста і коштує немалих грошей. Надійним та безкомпромісним виходом з даної ситуації є реставрація старої ванни. Цей спосіб є набагато швидшим і дешевшим, а по якості та зовнішньому вигляду абсолютно заміняє нову ванну. Відреставрована ванна має дуже гарний блиск і глянець, її важко відрізнити від нової.

- Сергію Омеляновичу, скажіть, будь ласка, а чи є неприємний запах та порох під час реставрації?
- Цікаве та правильне запитання. Сучасна технологія реставрації ванни дозволяє звести практично до нуля всі ці неприємні аспекти даної роботи. Вистачить 15-ти хвилин протягу в квартирі після реставрації і запах буде відсутній.

- Які бувають види реставрації?
- Є три основні види відновлення емалі:
1. Емалювання ванни;
2. Наливна ванна;
3. Акриловий вкладиш.
Враховуючи мій шестирічний досвід роботи в цій сфері, альтернативи наливній ванні я не бачу, як на мене, це найкращий спосіб реставрації в Тернополі.

- А чи надаєте Ви гарантію на проведені роботи?
- Звичайно, надається гарантія від 1-го  до 5-ти років в залежності від обраного Вами виду реставрації. Гарантія по договору в письмовій формі.

- Які матеріали Ви використовуєте?
- Ми використовуємо гіпоалергенні матеріали зарубіжного виробництва, які є сертифікованими і безпечними для здоров’я людини.

- Сергію Омеляновичу, Ви працюєте лише в Тернополі?

- Ми виконуємо свої роботи не лише в Тернополі, а й в інших містах Західної України, зокрема можна замовити реставрацію ванн в Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному.

Тож запрошуємо тернополян та мешканців інших міст у цей нелегкий час не витрачати гроші на нові, але менш якісні і більш дорогі ванни, а відреставрувати свою стару ванну, так Ви зможете зекономити свої гроші і час та насолоджуватись новим і сяючим виглядом Вашої ванни.

Детальна інформація за тел. (098) 444 00 98. (0352) 42-61-53, або заходьте на наш сайт www.restavrator.te.ua. Також свої запитання Ви можете написати на електроннe поштe: [email protected]

До реставраціїПісля реставрації
Реставрація ванн в Тернополі (фото) - фото 11_1
РеставраціяваннвТернополітаобласті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі