Всі дівчатка і жінки хочуть виглядати бездоганно з голови до ніг. Вони ретельно підбирають собі одяг і взуття, не забувають про аксесуари, проте часто не стежать за манікюром. Манікюр http://xvatit.com.ua/nigti-manikyur/ важлива річ у житті кожної жінки. Не віриться, проте від манікюру залежить не тільки краса ваших рук, а також добрий та позитивний настрій на весь день.

Цієї осені модним вважається темно-бардовий колір. Саме такі нігті будуть виглядати модно і актуально під будь-який одяг. Акцент ставиться саме на темному відтінку червоного. Вже не актуальні кольори сицилійського апельсину і кольору граната. Врахуйте, чим темніше відтінок червоного, тим краще. Бордо - безумовний хіт.

Здавалося б, скоро з дерев зникне останнє листя і світ зовсім втратить свій колір, проте дизайнери цієї осені пропонують сірий колір манікюру. Використовуйте цій колір, він чудово контрастує як з осінньою палітрою, так і в гардеробі. Можна зробити також сірий французький манікюр, він включає в себе сіру основу і темно сірий контур.

Синій колір залишається актуальним в усі пори року. Синій самодостатній і незамінний. Для модного манікюру на осінь 2015 вибирайте всі відтінки синього. Носіть в будь-який час, в будь-якому місці з будь-якими комплектами.

Як ніколи в цьому сезоні актуальний прозорий. Найголовніше під такий манікюр - доглянуті нігті. Бежевий так само як і чорний, підходить до будь-якого одягу. Такий колір - «фішка» нового сезону осінь 2015.

Що б ви не хотіли зробити на ваших нігтях, або в який колір їх одягти, пам'ятайте, головне, щоб нігті були доглянутими і акуратними. Слідкуйте за порядком ваших нігтів. Адже гарний манікюр робить жінку доглянутою і охайною. Експериментуйте! У цьому сезоні, як ніколи великий вибір модних відтінків.