• Головна
  • Названа кримінальна столиця України
17:15, 9 вересня 2011 р.

Названа кримінальна столиця України

Севастополь займає провідні позиції за статистикою зареєстрованих тяжких злочинів у співвідношенні на 100 тисяч жителів на рік.За офіційними даними МВС України, в Севастополі за рік відбувається 8,2 вбивства на 100 тисяч жителів.

Для порівняння, у Донецьку цей коефіцієнт становить 6,1, а в Києві та Львові – 3,7 і 3,8 відповідно, повідомляє севастопольське видання ForPost.З міст Центральної та Західної Європи Севастополь випереджає лише столиця Литви – у Вільнюсі коефіцієнт вбивств становить 8,3. Значно нижчий рівень злочинності в білоруській столиці Мінську – 1,6 вбивства на рік.За кількістю випадків навмисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень Севастополь теж лідирує – 11,8 кримінальних епізодів. Слідом ідуть Запоріжжя, Луганськ і Донецьк: 11,7; 11,6; 11,3 епізоду на рік відповідно. У Києві цей показник становить 4,5, а у Львові – 4,8.Лише за кількістю згвалтувань Севастополь поступається пальму першості Запоріжжю та Одесі – 5,5 і 5,2 випадку на рік відповідно. У кримському місті-герої таких злочинів скоюється рівно 5.

Примітно, що навіть російські мегаполіси трохи відстають за кількістю вбивств на частку населення від Севастополя – для Москви і Санкт-Петербурга ці показники становлять 6,9 і 7,8 злочинів на рік відповідно. При цьому в цілому РФ є одним зі світових лідерів за кількістю вбивств. Офіційні дані МВС – 14,3 вбивства в рік (17-е місце в світі), однак кримінолог і генерал-майор міліції у відставці Володимир Овчінскій вважає ці цифри сильно заниженими. За його відомостями, Росія поступається за активністю вбивць тільки ПАР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...