• Головна
  • На Тернопіллі навчальний заклад віддав свою землю під будівництво заправки
13:15, 12 вересня 2011 р.

На Тернопіллі навчальний заклад віддав свою землю під будівництво заправки

Прокуратурою Шумського району порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного із навчальних закладів міста Шумська за фактом перевищення ними службових повноважень – за статтею 365 Кримінального кодексу України.

Перевіркою дотримання земельного законодавства, проведеною спільно з працівниками міліції, встановлено, що за навчальним закладом, станом на 1 січня 2007 року обліковувалось понад 36 га земель на території сільських рад Шумського району.
Відповідно до діючих норм законодавства, майно державних навчальних закладів не можна вилучити, не погодивши це питання із спеціальною комісією з майнових питань у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Проте службові особи закладу освіти районного центру, діючи умисно та всупереч інтересам служби, без отримання погодження Міносвіти, 23 травня 2007 року звернулися до Шумської РДА про надання згоди на вилучення з користування закладу земельної ділянки, площею 0,3 га на території однієї із сільських рад району.

На підставі цього документу 30 травня 2007 року головою РДА прийняте відповідне розпорядження «Про припинення права користування земельною ділянкою». Надалі дана земельна ділянка передана приватному підприємству в оренду для будівництва автомобільної газонаповнювальної компресорної станції. Вартість земельної ділянки, площею 0,3 га, що перебувала у користуванні навчального закладу і яку незаконно вилучили – понад 115 тисяч гривень.Слідство у справі веде слідчий прокуратури Шумського району.

Загалом, з початку року за результатами перевірок додержання земельного законодавства органи прокуратури області порушили 31 кримінальну справу, до суду скеровано 17 кримінальних справ про злочини у сфері земельних правовідносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...