• Головна
  • В Україні сертифікати ЗНО планують зробити безстроковими
11:30, 20 березня 2015 р.

В Україні сертифікати ЗНО планують зробити безстроковими

Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти підтримав законопроект, який передбачає можливість використання абітурієнтами сертифікатів ЗНО минулих років під час вступу до вишів.

Йдеться про законопроект  № 2335 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо забезпечення рівних прав на здобуття вищої освіти)". 

Про підтримку законопроекту комітетом у своєму Facebook повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун. За її інформацією, рішення підтримали 4 члена комітету, 2 проголосували проти, пише  osvita.ua.

Зазначений законопроект був зареєстрований у парламенті 6 березня цього року. Як  зазначають його автори у пояснювальній записці,  обмеження строку дії сертифікатів ЗНО є порушенням конституційних прав громадян та відсікає значну частину абітурієнтів від можливості здобуття вищої освіти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ЗНО #абітурієнти
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення