• Головна
  • Половина українців не хоче виїжджати за кордон на постійне місце проживання
Не все так погано
08:00, 17 вересня 2011 р.

Половина українців не хоче виїжджати за кордон на постійне місце проживання

Не все так погано

Половина українців не хоче виїжджати за кордон на постійне місце проживання. Про це свідчать результати дослідження громадської думки населення України, проведеного компанією Research&Branding Group з 12 по 22 серпня 2011 року. - повідомляє Інтерфакс.

Щодо бажання виїхати на ПМП за кордон думки респондентів розділилися на дві частини: 51% українців стверджують, що не хочуть переїжджати жити та працювати в іншій країні, а ще 8% готові при цьому агітувати іноземців переїжджати жити в Україну.

Інша частина респондентів хотіли би переїхати жити за межі України, але при цьому або не мають такої можливості (16%), або хочуть жити і працювати в Україні й іншій країні паралельно (10%), 8% опитаних вважають, що зможуть жити в іншій країні набагато краще.

На думку українців, зарубіжною країною, в якій найкраще реалізований принцип "держава для громадян" є Німеччина, так вважають 20% населення. Потім найпривабливішими для українців країнами є (в порядку пріоритетності): США - 11% Швейцарія і Швеція по 7%, 5% - Канада, і по 4% респондентів назвали Велику Британію, Росію, Білорусь і Францію. На думку 9% українців, не існує країни, де був би реалізований принцип "держава для громадян".

Крім того, відповідно до дослідження, протягом останнього року 2/3 українців виїжджали за межі рідного населеного пункту: 23% - менше ніж на 100 км, 27% - на відстань 100-500 км, 19% - на відстань більше ніж 500 км. Третина українців (31%) взагалі нікуди не виїжджали зі свого населеного пункту.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24 областях України та АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2075 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...