• Головна
  • Вчора перед облдержадміністрацією людина перетворилася на живий факел
10:20, 20 вересня 2011 р.

Вчора перед облдержадміністрацією людина перетворилася на живий факел

Вчора надвечір, біля приміщення Львівської облдержадміністрації, на вулиці Винниченка у Львові чоловік здійснив спробу самоспалення. Він вийняв пальне, облився і підпалив себе. Про це lviv.expres.ua повідомив Михайло Задорожний, депутат Львівської облради, очевидець надзвичайної ситуації.

"Людина перетворилася на живий факел. Він голосно кричав від болю. На допомогу кинулися депутати Львівської облради -- Дубневич, Кубів, я, Валерій П'ятак, працівники міліції з адміністрації та водії, які їхали повз адміністрацію вулицею Винниченка. За допомогою вогнегасника погасили полум'я", -- розповів Михайло Задорожний.

За словами пана Задорожного, на місце події прибули пожежники та машина швидкої медичної допомоги, яка госпіталізувала чоловіка. За словами депутата, чоловік старшого віку, приблизно років до 60-ти.

За інформацією від ЛОО ВО "Свобода", чоловік попередньо сказав, що хотів спалити себе, протестуючи проти несправедливого перерахування пенсії. Медикам він повідомив, що його звати Роман Черник, йому 55 років, він з міста Любінь Великий Городоцького району.

З важкими опіками чоловіка забрали до реанімаційного відділення Восьмої клінічної лікарні Львова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...