• Головна
  • Через проблеми у «Мрії» тисячі жителів Тернопільщини можуть втратити роботу
13:30, 1 квітня 2015 р.

Через проблеми у «Мрії» тисячі жителів Тернопільщини можуть втратити роботу

Серйозні проблеми назрівають в аграрній сфері області. Керівництво ОДА, яке в стилі Хоптяна, не зустрічається із ЗМІ і ховає голову в пісок, вважаює, що в такий спосіб вдасться приховати свою бездарність і невміння знаходити адекватних рішень в критичній ситуації. Але шила в мішку не сховаєш…

Уже цього сезону без зайнятості, а отже без доходів для існування можуть опинитися тисячі наших краян.

Про це у відкритому листі до в.о. голови ОДА Івана Крисака повідомляє голова облради Василь Хомінець:

 «До Тернопільської обласної ради надходять неодноразові звернення громадськості  та сільгоспвиробників області із занепокоєнням щодо критичної ситуації, яка склалася з посівом цукрових буряків під урожай 2015 року.

За 2014 рік господарствами області посіяно 37,5 тис.га буряків, з них Агрохолдингом «Мрія» – 15,8 тис.га.

В минулому році із 6 цукрових заводів, які знаходяться у власності та управлінні Агрохолдингу «Мрія», здійснювали виробничу діяльність лише 3 цукрових заводи (Збаразький, Козівський, Хоростківський), якими було вироблено 173,4 тис.т цукру. В сезон виробництва на 3-х цукрових заводах групи компаній «Мрія» працювало 1350 працівників.

За оперативною інформацією, станом на сьогоднішній день з невідомих причин  групою компаній «Мрія» ще не розпочато підготовку до проведення посівної кампанії по цукровому буряку, прогнози зводяться до того, що під урожай 2015 року взагалі не передбачається сіяти цукровий буряк на орендованих землях в області.

Іншими господарствами області прогнозується провести посів цукрових буряків всього на площі 16,4 тис.га.

Такий стан справ значно загострює і до того не просту соціально-економічну ситуацію, яка ставить під загрозу виробничу діяльність всіх цукрових заводів, тисячі жителів області будуть позбавлені роботи і заробітку для своїх сімей,  місцеві бюджети області недоотримають значних сум надходжень.

Враховуючи наведене вважаємо за необхідне в найкоротший термін ініціювати  з Вашої сторони проведення розширеної наради за участю усіх служб і посадових осіб, які мають відношення до вирішення викладених питань, та напрацювання ними конкретних шляхів виходу із ситуації, що склалася.

Про проведену роботу просимо  інформувати депутатів Тернопільської обласної ради  на пленарному засіданні 52 сесії Тернопільської обласної ради, яке відбудеться 9 квітня 2015 року».

#Мрія #Хомінець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...