• Головна
  • Тернополяни чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка
12:45, 2 квітня 2015 р.

Тернополяни чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка

Студенти, політики, громадські діячі, представники ЗМІ змушені будуть ще годину чекати приїзду Президента України Петра Порошенка до Тернополя. Як щойно повідомили приліт Президента затримується у зв`язку з поганими погодними умовами.

Тим часом близько ста студентів змушені мерзнути перед входом в будівлю Тернопільської облдержадміністрації, де їх поставили з національними прапорами. Від відтру прапори аж хиляться до землі, студенти мужньо витримують негоду.

В самій будівлі облради та облдержадміністрації виникло кілька непорозумінь. Зокрема, з 60 журналістів, які акредитувалися на зустріч Президента з активом області, перепустки отримали лише двадцять. За яким критерієм відбирали журналістів і хто саме здійснював відбір, в прес-службі облдержадміністрації не змогли пояснити.

Окрім того, перепусток не отримали і народні депутати. Як наслідок, служба охорони та представники СБУ не пропускали народних депутатів: Олега Барну, Романа Заставного та Тараса Юрика за їхніми посвідченнями нардепів. Їх скерували до організаторів зустрічі, щоб вони отримали спеціальні перепустки.

Наразі, вся еліта Тернопільщини кучкується в холі перед входом у сесійну залу обласної ради. Водночас, окремі діячі почувши інформацію про затримку з приїздом Петра Порошенка покинули будівлю олбради.

Що цікаво, близько 12 години в сесійній залі зявилася ... прибиральниця, яка вологою шматою повитирала підлогу під столом президії.

#Тернопіль #Петро Порошенко #затримка #студенти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...