• Головна
  • На Тернопільщині з невідомих причин горіла цегельня
17:30, 2 квітня 2015 р.

На Тернопільщині з невідомих причин горіла цегельня

01 квітня о 18:06 в с. Урожайне, Борщівського району виникла пожежа в приміщені недіючої цегельні, внаслідок пожежі вогнем знищено дерев’яний піднавіс на площі орієнтовно 35 м. кв. та 4 колеса до автотракторної  техніки.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки – встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди смт. М.-Подільська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пожежа #цегельня

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...