• Головна
  • У Тернополі на бульварі Шевченка дерево прикрасять більше тисячі писанок
14:30, 6 квітня 2015 р.

У Тернополі на бульварі Шевченка дерево прикрасять більше тисячі писанок

Більше тисячі писанок прикрасять дерево на бульварі Шевченка у Тернополі. До акції долучаються студенти педуніверситету, учні шкіл міста і громадські організації.

Викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання педуніверситету 8 квітня планують прикрасити писанками в Центрі Тернополя писанкове дерево.

  • Це ініціатива нашої кафедри, - розповіла 20хвилин викладач кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Світлана Вольська. – Ми вирішили зробити в Тернополі на бульварі Шевченка писанкове дерево і прикрасити його справжніми писанками. Нашу акцію підтримали усі загальноосвітні школи Тернополя, кілька десятків писанок дало товариства „Лемківщина”, нашу ініціативу підтримали і в міській раді. Писанок є дуже багато, діти в школах їх розписюють, наші студенти приносять писанки коробками.

В середині квітня, за попередньою інформацією, учасники акції планують провести на Театральному майдані мистецький фестиваль і влаштувати розпродаж цих писанок. Зібрані кошти спрямують для допомоги воякам на Сході.

До речі, писанкове дерево в Тернополі роблять не вперше. Раніше студенти факультету мистецтв педуніверситету прикрашали дерево писанками біля Катедри.

#Тернопіль #дерево #писанки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...