• Головна
  • Михайло Головко: «Уряд продовжує розграбовувати та знищувати українську державу»
12:52, 8 квітня 2015 р.

Михайло Головко: «Уряд продовжує розграбовувати та знищувати українську державу»

«Уряд продовжує розграбовувати та знищувати українську державу. 7,5 млрд. розкрадених коштів – і це у той час, коли у пенсіонерів забирають останні копійки, піднімають ціни на товари першої необхідності та створюють умови, у яких простому українцю неможливо вижити.

Більше ніж 90% населення України знаходяться за межею бідності. Згідно з даними ООН, якщо людина заробляє менше 5 доларів в день, це автоматично переводить її до категорії людей, які перебувають за межею бідності. Сукупний державний борг зростає в геометричній прогресії. За рік він зріс з 800 млрд. грн. до 1,6 трлн. грн», - про це 7 квітня під час пікету під ВРУ заявив народний депутат України Михайло Головко.


Також парламентар додав, що економіка відмирає, кожне четверте підприємство закривається, люди залишаються без засобів існування. А все це відбувається по тій причині, що в Україні відсутня національно-патріотична влада, а Яценюк лише прикривається гаслами.

Ми видобуваємо 20 млрд. кубометрів газу, але, на жаль, він не йде на потреби населення, а йде на потреби олігархів. І в цей час нас змушують купувати дорогий російський газ. Таким чином через відкати Яценюк хоче набити власні кишені. Ми вважаємо, що ці зловживання неприпустимі!

Тому ми будемо вимагати негайного включення до порядку денного свободівських законодавчих ініціатив – щодо повернення в державну власність усіх стратегічних підприємств, які були незаконно вкрадені; ліквідації приватних монополій та закриття офшорів і т.д.

#Михайло Головко #нардеп Михайло Головко
Оголошення
live comments feed...