• Головна
  • У Тернополі створюють центр передподружнього приготування наречених
12:00, 9 квітня 2015 р.

У Тернополі створюють центр передподружнього приготування наречених

25 квітня у Тернополі розпочинає свою діяльність центр передподружнього приготування наречених Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

В даному центрі для бажаючих взяти церковний шлюб проводитимуть спеціальні навчання.

Пройшовши курс лекцій члени майбутнього подружжя отримуватимуть свідоцтво. Саме на його основі парохи єпархії уже уділятимуть шлюб.

Навчання складатиметься із 4  тематичних зустрічей. Заняття відбуватимуться по суботах, о 12.00, в приміщенні Тернопільського благодійного фонду «Карітас» за адресом: м. Тернопіль, вул. Замонастирська 1.

Під час навчання бажаючим взяти шлюб зокрема готуватимуть до свідомої участі у звершенні Таїнства Подружжя, правильного розуміння сенсу християнського подружжя, його суттєвих прикмет: єдності, вірності, нерозривності та плідності.

Як зазначають в Єпархії, під час навчання у наречених також буде нагода краще пізнати один одного й визначитися, чи готові вони до виконання подружньої місії.

Під час навчання окрім релігійних доктрин буде піднято і психологічний аспект, зокрема, майбутній парі розкажуть про етапи подружнього життя, комунікацію та конфліктологію  в подружжі, способи подолання конфліктів, як боротися із стресами та виходити з депресії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наречені
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення