• Головна
  • У Тернополі люди самотужки ремонтують дороги в дворах (фото)
20:30, 9 квітня 2015 р.

У Тернополі люди самотужки ремонтують дороги в дворах (фото)

Таксисти кажуть – через глибочезні ями в дворах будинків №7, 9, 11, що на вул. Л. Курбаса в Тернополі, не хочуть навіть заїжджати туди і для цього готові навіть зробити знижку пасажирам.

Мешканці довколишніх будинків нарікають – такою дорогу зробив забудовник, який зводив будинок на вул. Л. Курбаса, 7. До цього дорожнє покриття хоч і не було ідеальним, але мало більш-менш пристойний вигляд. Ситуацію змінило будівництво – важка техніка з будматеріалами спричинила руйнування асфальту всередині дворів. Спочатку людям обіцяли відремонтувати зруйновану дорогу, втім зараз, очевидно, забудовник вирішив забрати свої слова назад і чекає, поки це зробить місцева влада.

Жителі двох багатоквартирних будинків неодноразово зверталися із скаргами в мерію, однак там так нічим і не допомогли.

В редакцію сайту «Тернополяни» надійшов лист від місцевого мешканця з фотографіями того, як люди самотужки взялися ремонтувати проблемну ділянку дороги. Так, хтось із жильців засипав декілька ям будівельними відходами, що, скоріш за все, залишились після ремонту.

«Такий «ямковий ремонт» до першого дощу, але ж не губити людям колеса в тих ямах…от і рятуються як можуть. А влада тим часом ремонтує ті двори, де живуть чиновники…Хтозна, може й на Алясці колись буде свято?», - пише читач. 

У Тернополі люди самотужки ремонтують дороги в дворах (фото) (фото) - фото 1

#Тернопіль #ремонт дороги

Коментарі

Оголошення
live comments feed...