• Головна
  • У Тернополі знімають фільм про легендарного «медвежатника»
16:00, 15 квітня 2015 р.

У Тернополі знімають фільм про легендарного «медвежатника»

Тернополянин Соломон Вайсберг знімає фільм “Стахо-вар’ят з Тарнополя!”. В “головній ролі” легендарний” медвежатник (професійний злодій, який знається на сейфах), корінний тернополян Стахо-вар’ят. Презентувати фільм автор планує до Дня міста.

– Дослідження охоплює часовий проміжок 1930-50-х років, в основі якого зламана (змінена) війною традиція. Для того аби зрозуміти дух і настрій довоєнного та повоєнного міста, пройшов сотні кілометрів в буквальному сенсі цих слів. Довелося записати десятки годин звуку і відео, перелопатити купу книг, газет, заміток та переглянути тисячі фотографій. В “головній ролі” легендарний” медвежатник (професійний злодій, який знається на сейфах), корінний тернополян Стахо-вар’ят. Навколо трафунків, які з ним ставалися, інші учасники пректу розповідатимуть про своє життя-буття. Серед них, як корінні мешканці так і ті, чия родина приїхала до міста в повоєнні роки, –пише автор фільму у своєму блозі.

Фільм не є науковий дослідженням, пише Соломон Вайсберг. Чимало поданих фактів не слід сприймати як достовірні або ж такі, що є стовідстоково правдивими, повідомляє Тв4. Головним завданням проекту є висвітлення подій минулого з точки зору “простих” людей, далеких від науки (історії), політики та ін.

#Тернопіль #фільм #"медвежатник"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...