• Головна
  • На Тернопільщині перед Великоднем активізувалися браконьєри
20:00, 16 квітня 2015 р.

На Тернопільщині перед Великоднем активізувалися браконьєри

11 квітня працівники Державної екологічної інспекції спіймали трьох мешканців села Шимківці Збаразького району, котрі ловили рибу сітками.

Громадяни Дібровий Володимир Дмитрович, Крамар Віталій Михайлович та Левик Сергій Михайлович  незаконним способом впіймали відповідно 37, 18 і 9 карасів на ставі, що на території Шимковецької сільської ради.

На кожного із порушників складено протокол про адміністративне правопорушення. Документи направлені на розгляд  до Збаразького районного суду.

Тепер браконьєрам загрожує штраф від 340 до 680 гривень. Також за кожного карася, незалежно від розмірів, порушники сплатять по 17 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #браконьєри #Великдень

Коментарі

ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...