• Головна
  • Невдовзі для тернопільської молоді влаштують ярмарок професій “ProfDay"
16:30, 21 квітня 2015 р.

Невдовзі для тернопільської молоді влаштують ярмарок професій “ProfDay"

Ярмарок професій “ProfDay” влаштують для тернопільської молоді 28-29 квітня в Українському домі “Перемога”. Початок о 12.00 год.

- Такі ярмарки проводимо в нашому місті вже не вперше, - розповідає 20хвилин менеджер із підбору персоналу Молодіжного центру праці Оксана Греськів. - Однак лише з минулого року вони стали спеціалізованими. Тобто, в конкретний день є зустрічі зі спеціалістами певного профілю. Наприклад, цього разу айтішники, бізнес-тренери та ресторатори поділяться досвідом та вимогами, які ставлять до своїх працівників.

Так 28 квітня будуть відбуватися зустріч із спеціалістами зі сфери IT-технологій, а 29 – з рестораторами та власниками закладів харчування.

  - Такий поділ є більш ефективним, - продовжує розповідати Оксана. - Адже людина чітко розуміє, куди вона йде, і що вона там може отримати. Минулого року досить багато людей таким чином знайшли собі робочі місця.

Організатори запрошують молодь приходити на зустрічі та брати свої резюме.

Довідка:

28 квітня ви зможете зустрітися з IT-компаніями. На вас чекають такі вакансії: програміст, маркетолог, інтернет-маркетолог, системний адміністратор та ін.

29 квітня будуть зустрічі із рестораторами і представниками торгівельних компаній та знайдіть роботу у сфері ресторанного бізнесу і торгівлі. Будуть представлені такі вакансії: адміністратори, кухарі, офіціанти, бармени та ін.

#Тернопіль #ярмарок вакансій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...