• Головна
  • Тернопільські школярі збирають гроші та продукти для бійців, які ризикують життям на сході України
17:00, 21 квітня 2015 р.

Тернопільські школярі збирають гроші та продукти для бійців, які ризикують життям на сході України

Про ситуацію на сході, про бойові будні та інше розпитували учні двадцятої загальноосвітньої школи Тернополя у правоохоронців, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

За словами керівника школи Зіновія Фірмана, їхній заклад з перших днів «неоголошеної» війни намагається підтримувати захисників. З розумінням та повагою відносяться діти до бійців, які ризикують життям на сході держави. Батьки та вихованці завжди долучаються до волонтерської роботи, збирають гроші, продукти, речі першої необхідності.

Для учениці 9-Б класу Діани Цимбалюк зустріч з бійцями – велика честь. Дівчина вдячна хлопцям за захист держави.

- Для нашого класу такі зустрічі важливі, ми завжди спостерігаємо та цікавимося подіями на сході. Дивитися новини – це одне, а поспілкуватися в реальному житті – зовсім інше. Ми переживаємо і віримо у швидке припинення війни. Я сподіваюся, що Україна нарешті перестане втрачати своїх синів.

Командир взводу спецбатальйону міліції «Тернопіль» Дмитро Копчак каже, що учні, вчителі та батьки двадцятої школи завжди підтримували бійців, як матеріально, так і морально, надсилаючи малюнки, листи, обереги.

- Коли ти на сході читаєш дитячі листи – це дуже приємно. Таке відчуття, що в середині загоряється якась іскорка. Для тих дітей хочеться зробити щось більше. Ми вдячні за таку підтримку і обіцяємо стояти за нашу державу до перемоги.

#Тернопіль #школярі #гроші #продукти бійці #ризикують життям на сході України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...