• Головна
  • До лав ЗСУ кликатимуть тернопільських артистів і футболістів
18:00, 21 квітня 2015 р.

До лав ЗСУ кликатимуть тернопільських артистів і футболістів

Четверту чергу мобілізації Тернопільщина завершила з показником 62% від планового завдання. Однак мобілізаційний процес не зупиняється – переходить у п’яту чергу. Поряд із цим розпочався призов на строкову службу. Строковики, як і військовозобов’язані у нашому краї, не поспішають йти у військкомати.

- Якщо призовнику на строкову службу за будь-яких обставин не прийшла повістка, він все одно зобов’язаний у 10-денний термін з моменту виходу Указу Президента з’явитися до призивної дільниці. Хочу нагадати, що це не є захід за бажанням, а за ухилення передбачена кримінальна відповідальність, - каже заступник військового комісара Тернопільської області Олег Денисюк.

Тому тих, хто ще цього не зробив, пан Денисюк запрошує якомога швидше прибути до військових комісаріатів для проходження медичного огляду і засідання призовних комісій.
Що ж до мобілізації військовозобов’яних, то кликатимуть до лав ЗСУ і артистів, і футболістів, але не більше, ніж 30% з колективу, пише Номер один.

Що ж до мобілізації військовозобов’яних, то кликатимуть до лав ЗСУ і артистів, і футболістів, але не більше, ніж 30% з колективу.

#ЗСУ #тернопільські артисти і футболісти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...