• Головна
  • Завтра в деяких дитсадках та школах Тернополя буде холодно
19:00, 21 квітня 2015 р.

Завтра в деяких дитсадках та школах Тернополя буде холодно

У ряді загальноосвітніх навчальних закладів на Східному масиві, зокрема у дитячих садках №2, 6, 20, 26, 36, у школах №10, 14, 15, 17, у спеціалізованій школі І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та у школі І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки 22 квітня не буде теплопостачання.

Як розповідає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський, причина – у аварії на мережі котельні на вул. Л. Українки, 4.

«Аварія на мережі котельні призвела до зупинки подачі теплоносія до дитячих садочків та шкіл масиву Східний, - каже  Владислав Стемковський. – Проблема буде усунена до закінчення дня 21 квітня, проте наразі існує інша проблема з підключенням теплопостачання. Адже котельню для запуску потрібно наповнити водою, а у місті протягом 21-22 квітня проводиться планове промивання водопровідних мереж, через що запустити котельні неможливо».

Управління освіти та науки провело нараду з керівниками згаданих навчальних закладів та дійшли до висновку, що навчальні заклади 22 квітня закривати не будуть.

«Навчальні заклади навіть при відсутності опалення будуть працювати,- розповідає начальник управління освіти та науки Ольга Похиляк. - Хочу попередити батьків дошкільнят, якщо у вас є можливість, то залишайте дітей вдома. Якщо ж будете вести їх у дитячі садки, то одягайте дітей тепліше. У школах, відповідно до графіку, 22 квітня буде проводитися день цивільної оборони. Відповідно, будуть скорочені уроки».

Згідно прогнозів синоптиків, уже з четверга, 23 квітня, у Тернополі спостерігатиметься підвищення температури повітря.

#Тернопіль #дитсадок #школа #теплопостачання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...