• Головна
  • Нардеп від Тернополя Тарас Пастух розповів, що насправді відбуваєтсья на сході
13:00, 22 квітня 2015 р.

Нардеп від Тернополя Тарас Пастух розповів, що насправді відбуваєтсья на сході

Вже третій місяць на Донбасі триває перемир’я. Проте бойовики час від часу відкривають вогонь по українських позиціях. В ніч з 20 на 21 квітня проросійські бойовики відкрили вогонь з мінометів по населених пунктах Павлопіль і Пищевик, які є, по суті, буферною зоною, а вранці спробували атакувати позиції українських військових в Широкіно.

Наразі на Сході відбувається розвідка боєм, це практично ті самі події, які відбувалися в Дебальцевому, перед тим як починати широкомасштабний наступ агресор перевіряв кожен блок-пост, їх обстрілювали з різних сторін, здійснювали спроби штурму. Так сьогоднішню ситуацію на Сході прокоментував TV-4 народний депутат України Тарас Пастух.

Події на Сході, зокрема поблизу Маріуполя нагадують те, що відбувалося під Дебальцевим, каже Тарас Пастух. Наразі проходить розвідка боєм.

– Проходить розвідка, перевіряються, які є наявні в нас сили і резерви. Дійсно є дуже великі побоювання, що під якісь там свята, в даному випадку ми говоримо за 9 травня, може бути здійснена спроба швидкого штурму і захоплення щонайменше одного міста, щоб показати, що сили ДНРів, ЛНРів є достатньо великими, щоб воювати зі всією Україною. Тому сьогодні дуже велика увага приділяється побудові цих ліній оборони, які все таки дали б нам можливість краще вистояти, якщо така атака буде, як це відбувалося в тому самому Дебальцевому, де хлопці фактично в окопах, під дерев’яними балками витримували танкові атаки, – розповідає народний депутат України Тарас Пастух.

Українські військові готові духом давати відсіч ворогу, проте потребують підкріплення зброєю і технікою, каже Тарас Пастух.

– В нас є дуже велика проблема, прийнявши бюджет в кінці грудня, ми три місяці не могли підписати договори з нашими оборонними підприємствами для того, щоб починався ремонт бронетехніки, почався випуск нової техніки. Ці всі затяжки, які відбувалися в Кабінеті Міністрів, які проходили в Генштабі, Міністерстві оборони якраз призвели до того, що ми втратили для нас якраз дуже дорогих три місяці. В нас на сьогоднішній день в комітеті створений підкомітет, який має цим займатися, взяти під контроль для того, щоб ми таких помилок вже не допускали

#Тарас Пастух

Коментарі

Оголошення
live comments feed...