• Головна
  • Звинувачений в отриманні хабаря Ігор Вардинець, який зранку покинув стіни лікарні під спів церковного хору, повертається назад
14:00, 26 квітня 2015 р.

Звинувачений в отриманні хабаря Ігор Вардинець, який зранку покинув стіни лікарні під спів церковного хору, повертається назад

Щойно стало відомо, що реанімобіль у якому головний лікар Тернопільського районного територіального медичного об′єднання Ігор Вардинець сьогодні покинув стіни Тернопільської комунальної міської лікарні №2 повертається назад.

Рішенням Тернопільського міськрайонного суду, Ігор Вардинець повинен повернутись до Тернополя до моменту винесення запобіжного заходу його утримання.

Нагадаємо, сьогодні близько 8:20 Ігор Вардинець підписав акт «про відмову пацієнта від проведення медичних втручань за планом лікування» . Як напередодні зазначав сам пан Вардинець, до понеділка він повинен прибути до медичного закладу у місті Штудгарт, де з фахівцями лікарні вже домовлено про операцію на відкритому серці – це так зване аортокоронарне шунтування, інформують Тернополяни.

Відтак сьогодні «провести» головного лікаря у далеку дорогу прийшли представники козацтва, родичі, церковний хор та з десяток представників духовенства. Останні відправили молебень у палаті та спільно з родичами супроводжували хворого у реніамобіль, що Ігор Вардинець напередодні замовив у приватної фірми «Айболіт».

Незважаючи на перешкоджання роботи правоохоронцям вдалося зачитати судову повістку вже коли Ігоря Вардинця транспортували у реанімобіль. Нещодавно стало відомо, що Тернопільський міськрайонний суд виніс рішення щодо повернення Ігоря Вардинця назад у стіни Тернопільської комунальної міської лікарні №2.

#Звинувачений у хабарі Ігор Вардинець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...