• Головна
  • У Тернополі чоловіки зайнялись рукоділлям, щоб зібрати кошти для бійців
15:00, 26 квітня 2015 р.

У Тернополі чоловіки зайнялись рукоділлям, щоб зібрати кошти для бійців

Рукоділлям на штабі “Самооборони майдану Тернопільщини” зайнялись навіть чоловіки, все для того, щоби вторгувати гроші на потреби бійців.

Волонтери придумують все нові шляхи заробітку: вишивають, печуть пряники, влаштовують ярмарки, вишивають. З надходжень потім купують необхідне для бійців. Як розповіла волонтер “Самооборони” Лілія Мусіхіна, жіночої роботи не цураються і чоловіки, так само за чоловічу – беруться дівчата.

– Найновіша ініціатива – це заколки і значки. Вони робляться швидко, дешева собівартість. Це заколки з традиційними українськими квітами, значки з бісеру. Діаспора виявила бажання їх масово закупити. Зараз до ефіру я зробила вісім штук. Крім того, ми продовжуємо вишивати, розширюємо асортимент. Почали також роботи вишиті метелики для чоловічих сорочок, наші чоловіки теж хочуть бути красивими. Шиємо літні сумки з народними орнаментами. Будуть сумки не лише вишиті, але й шовкотрафаретом нанесені малюнки. З нами погодились працювати дуже класні художники: Ростислав Крамар і Юрко Журавель, – розповідає Мусіхіна в ефірі “Ух-радіо”.

Волонтер зазначає, відомі письменники часто підтримують її ініціативи.Так, малювати зображення для сумок буде Юрко Журавель – художник, лідер гурту “Отвінта”, підтримують письменники Сергій Пантюк і Борис Гуменюк. Нещодавно на штаб заходив також Олександр Положинський з Валерієм Чоботарем (Гатилом), пише Доба

Лілія Мусіхіна розповідає: ті, хто приходить на штаб, інколи дивується, бо хлопці зайняті далеко не чоловічою роботою.

– Богдан Мурадин зі мною робив значки з бісеру, Рома Павлишин вишиває образ Божої Матері. Хто заходить, дивуються, бо всі ми зайняті дивними як для штабу видами роботи, дивними для чоловіків. Статева диференціація дуже відносна. Для мене це комплімент, що вони не відділяють мене від себе, я не відділяю їх від себе.

До речі, лише на вишивці за останні два тижні вдалось заробити 1300 євро.

#Тернопіль #бійці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...