• Головна
  • Тернопільська «Нива» поступилася вдома криворізькому «Гірнику»
09:30, 27 квітня 2015 р.

Тернопільська «Нива» поступилася вдома криворізькому «Гірнику»

У 23-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" поступився вдома криворізькому "Гірнику" 0:2. Обидва м’ячі були забиті після перерви.

У матчі проти "Гірника" Богдан Самардак зробив у стартовому складі команди одразу кілька замін. Вимушено позицію центрального захисника закривав Віталій Сокуренко, який замінив дискваліфікованого капітана Андрія Донця. Також до старту повернувся форвард Артем Грищенко, а Ярослав Сворак зі старту гри вийшов на позиції правого хавбека. Також за межами основного складу опинився Роман Кухарський. На його позиції діяв Ярослав Волошин.

Перший тайм звітного матчу не можна занести до активу жодній з команд. "Нива" намагалась діяти активніше на старті, але згодом ініціативу перехопив "Гірник". А загалом команди провели цей тайм не на високих швидкостях.  У "Ниви" міг відзначитися Грищенко, але його удар головою у ствір воріт не влучив. Прохід кількох суперників та удар від Керчу теж користі тернополянам не приніс. Так само пройшов повз ворота постріл Волошина з району одинадцятиметрової позначки.

"Гірник" в першому таймі теж мав кілька напів-моментів. Здалеку пробивав Буряк, флангову подачу замикав Григорик. Проте жоден з епізодів гостей не став гольовим.

Натомість у другому таймі "Гірник" заграв куди активніше. Першим потурбував Мельниченка Ярослав Ямполь. У карколомному стрибку воротар "Ниви" перевів м’яч на кутовий. А от наступний корнер завершився голом криворізької команди. Після розіграшу кутового та подачі у штрафний майданчик головою Мельниченка розстріляв Артем Сітало. Другий гол "Гірника" теж не забарився. Нудний скинув під удар Боровському і той не залишив шансів кіперу господарів.

У наступній атаці "Нива" мала відігрувати один м’яч. Проте удар Сворака головою прийняла на себе поперечина. Не пощастило і Ігорю Озарківу, удар якого зі штрафного з-під поперечини "витягнув" Роман Гурін. "Гірник" теж міг збільшити перевагу, але удар головою Нудного влучив у поперечку.