• Головна
  • На Тернопільщині 400 юнаків та дівчат отримають партизанський вишкіл
18:15, 27 квітня 2015 р.

На Тернопільщині 400 юнаків та дівчат отримають партизанський вишкіл

Офіційне відкриття найбільшої в Україні спортивно-патріотичної теренової гри для молоді «Гурби-Антонівці» відбудеться 1 травня о 13:00 в музейному комплексі «Штаб УПА-Південь» у селі Антонівці.

Цього року у грі візьмуть участь більше 400-х учасників з різних регіонів України. Зокрема, молодь зі Сходу і Півдня: Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької, Запорізької, Дніпро-Петровської, Херсонської, Одеської областей.

Гра довела свою ефективність у 2013-2014 роках, адже переважна більшість випускників Гурб були найактивнішими учасниками Євромайдану, Самооборони Майдану, зокрема 14 сотні, а після початку війни на Донбасі стали до лав ЗСУ, добровольчих батальйонів та волонтерських об’єднань, зокрема волонтерської мережі «Вільні Люди».

 «Гурби-Антонівці» проводяться з 2003 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» з метою пропаганди патріотизму, здорового способу життя, спорту та національної єдності. Щороку гра відбувається у лісовому масиві біля урочища Гурби, на місці найбільшого бою УПА проти загонів НКВС, на терені площею 25 км. кв. безперервно протягом 60 годин. У грі беруть участь 2 курені (команди), та загін диверсантів. Перемогу здобуває курінь, який зумів захопити прапор супротивника та здобути найбільшу кількість балів - «життів» суперника.

Подія присвячена пам’яті В. Гарматія.

Зазначимо, Володимир Гарматій – багаторічний учасник «Гурб-Антонівців» з Тернопільщини, командир мінометного взводу, який воював у 72-ій бригаді та загинув захищаючи Україну у Луганській області в липні 2014.

#Тернопільщина #400 юнаків та дівчат #партизанський вишкіл

Коментарі

Оголошення
live comments feed...