• Головна
  • Скільки тернопільських абітурієнтів не з`явилось на ЗНО з української мови?
21:00, 1 травня 2015 р.

Скільки тернопільських абітурієнтів не з`явилось на ЗНО з української мови?

На Тернопільщині під час ЗНО з української мови та літератури схитрити намагались шестеро абітурієнтів. Діти пронесли на тестування мобільні телефони. За це їх вилучили з аудиторії.

Відтак для них вступна кампанія  2015 року  уже закінчена. Оскільки складати тестування з інших предметів вони уже не мають права. 

Як же склали абітурієнти ЗНО, та заразом державну підсумкову атестацію, абітурієнти дізнаються невдовзі, повідомив заступник директора з питань ЗНО та моніторингу освіти Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

- Результати тестування з української мови та літератури будуть розміщені на персональних сторінках абітурієнтів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 12 травня, - каже Юрій Шайнюк. – А до 15 травня надійдуть відомості у школи. Оскільки, як уже повідомляли, цьогоріч  державна підсумкова атестація об’єднана із ЗНО.  

Загалом,  здавати ЗНО з української мови та літери зареєструвалось на Тернопільщині  понад  7 тис. учнів, пише 20хвилин. Однак, як і зазвичай, на ЗНО з’явились не усі. Утім явка, каже пан Шайнюк, була загалом високою – понад 96%.

- Не проходили тестування 280 зареєстрованих попередньо абітурієнтів, - додає він. – Про п’ятьох знаємо, що їх не пропустили на пункти тестування через відсутність документів. Чому інші не були, невідомо. Ну, і як вже  повідомляв, шестеро вилучили з аудиторії за порушення правил. Так, під час перерви у них за допомогою металошукачів виявили мобільні телефони. Чи ввімкнені, чи вимкнені, немає значення. На жаль, для них цьогоріч вступна кампанія – закінчена. 

Яку ж оцінку їм поставлять за державну підсумкову атестацію, поки що невідомо. Усе залежить від рішення Міносвіти – можливо таким дітям дозволять скласти атестацію у формі творчого переказу, можливо – виставлять одиниці чи ін.

- Перевіряти роботи абітурієнтів на Тернопільщині розпочали ще 28 квітня. Перевірку орієнтовно закінчать  до 4-5 травня, - каже Юрій Шайнюк. - Щоправда, ми перевіряємо роботи учнів з інших областей, а  роботи дітей з Тернопільщини перевіряють у Львівській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ЗНО #абітурієнти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...