![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:30, 5 травня 2015 р.
Учасники теренової гри «Гурби-Антонівці-2015» прибирали ліс на Тернопільщині
У ній брали участь понад 400 юнаків та дівчат із різних областей України. Теренову гру організовує ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» на місці реального найбільшого бою в історії УПА з НКВС на межі сучасних Тернопільської та Рівненської областей уже 13-ий раз.
Цьогоріч спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці» присвячена пам’яті Володимира Гарматія – багаторічного учасника ігор з Тернопільщини, командира мінометного взводу, який воював у 72-ій бригаді та загинув у Луганській області в липні 2014 року.
Учасники сформували два курені – «Вовків» та «Левів», куди входять представники різних областей, та загін «диверсантів». Гра триває 60 годин на площі 25 квадратних кілометри, головне завдання якої – навчити молодь разом працювати в команді, проживати екстремальні моменти, допомагати одне одному у «боях», досягати спільної цілі.
За результатами гри перемогу здобув курінь “Левів”. Учасники також провели еко-акцію – прибирання лісу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...