• Головна
  • Як у Тернополі відзначатимуть 8 та 9 травня?
20:15, 7 травня 2015 р.

Як у Тернополі відзначатимуть 8 та 9 травня?

У день пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, а також у зв’язку з відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом в Європі та завершення Другої Світової війни у Тернополі відбудеться ряд заходів.

Зокрема, 8 травня о 10 год. у Старому парку відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів присвячені пам'яті жертв Другої світової війни, а о 11.30 год. на Микулинецькому кладовищі священнослужителі міста відслужать панахиду, представники влади та громадськості покладуть квіти до могил «Жертвам сталінських репресій», «Полеглим у Другій Світовій війні» та до могил Героїв АТО.

Цього ж дня о 11 год. на Театральному майдані розпочнеться акція «Маки пам’яті». У її рамках тернопільські школярі роздадуть перехожим близько 6000 маків - символів пам’яті про трагічні події у часи Другої світової війни, які учні виготовили власноруч.

9 травня у місті відбудеться концерт для військовослужбовців військової частини, а протягом місяця у загальноосвітніх навчальних закладах будуть проведені уроки мужності за участю ветеранів, очевидців та для школярів організують екскурсії в обласний музей політв’язнів та репресованих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #День пам`яті #заходи
ТОП новини
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення