• Головна
  • З маленьких тернополян будуть робити успішних мільйонерів
17:00, 7 травня 2015 р.

З маленьких тернополян будуть робити успішних мільйонерів

Знамениті та фінансово успішні люди виростають зі звичайних дітей. Усім на дуже хочеться, що б наші діти були успішними та реалізованими, вміли заробляти гроші, були фінансово незалежними, та в майбутньому вміло керували своїми фінансами.

Ці та інші навики маленькі тернополяни зможуть отримати під час безкоштовних вебінарів «Діти та гроші. Ростимо успішних мільйонерів».

Пояснити дитині навіть базові фінансові поняття задача не завжди з простих. Тому, досить часто розмова про гроші в сім`ї обмежується загальними фразами: «Грошей немає». В результаті, гроші залишаються для дітей абстрактним предметом зі світу дорослих, між тим виховати в дитини правильне відношення до грошей та матеріальних цінностей так само важливо, як навчити дитину вести себе за столом чи переходити дорогу. То ж давайте разом розберемося що потрібно знати нашим дітям про гроші, та як навчити їх управляти фінансами.

На вебінарі ви дізнаєтесь: Як виховати успішну дитину. Що потрібно знати Вашим дітям про гроші, у якому віці, та як це краще пояснювати. Чи потрібно обговорювати з дітьми фінансові проблеми, чи потрібно залучати діток до сімейного бюджету. З якого віку можна та потрібно давати дітям гроші на власні потреби. Чи потрібно слідкувати за витратами дітей. Чи можна заохочувати працю та навчання дітей грошима.

А також отримаєте практичні рекомендації, які ігри та розвиваючі методики допоможуть Вам виростити успішну та фінансово грамотну дитину.

СПІКЕР: Наталія Орищак. Відома як провідний експерт у сфері Убезпечення Життя та надання персональних фінансових послуг із досвідом роботи більше 15 років. Бізнес тренер. Спікер публічних виступів. Засновник спільноти « Творча майстерня Тернополян». Автор і ведуча передачі на радіо. Наявність педагогічної освіти та практичного успішного досвіду роботи з дітьми різного віку. Регіональний директор Фінансово-консультаційної компанії «Родинні Інвестиції». Співзасновник «Клубу Багатої Родини».

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 08.05.2015. ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 19:00 – 20:00
УМОВИ УЧАСТІ: Для участі у вебінарі, Вам потрібно лише зареєструватися заповнивши цю форму : https://docs.google.com/forms/d/1aZ3xFDBiK48waCTfQqMp-vb_9C1NHHBgqRb7zzxJB6U/viewform?usp=send_form

Керівник проекту: Ольга Драпінська, тел.: 067 672 49 90, [email protected]

Вебінар проходить у рамках соціального проекту «Фінансовий лікбез», за сприяння благодійного фонду «MagneticOne.org».
Чекаємо вас на вебінарі!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти та гроші #ростимо успішних мільйонерів #MagneticOne

Коментарі

Оголошення
live comments feed...