• Головна
  • Під час Тернопільських днів моди дизайнери-початківці покажуть модну альтернативу
21:00, 9 травня 2015 р.

Під час Тернопільських днів моди дизайнери-початківці покажуть модну альтернативу

Понад 20 колекцій одягу дизайнерів-початківців покажуть під час Тернопільських днів моди 14 травня. Студентський показ мод «Альтернатива» цього року стане конкурсом. Свої заявки на участь уже подали представники навчальних закладів із Хмельницького, Чернівців, Києва, Артемівська, Тернополя та інших міст.

- Майданчик модних показів у Тернополі дає суттєву підтримку випускникам училищ, коледжів, інститутів для подальшого професійного розвитку і сприяє створенню нових робочих місць, – каже координатор заходу Марія Гудима. З цією метою за підтримки міської ради в рамках «Тернопільських днів моди» щороку в Українському домі «Перемога» відбувається показ колекцій дизайнерів-початківців під назвою «Альтернатива». Проте вперше у 2015 році цей захід набуває статусу конкурсу.

Ідею відзначення кращих колекцій запропонував постійний меценат «Тернопільських днів моди» Тарас Демкура. У такий спосіб він хоче не тільки морально, а й матеріально підтримати талановиту молодь, яка би в майбутньому на гідному рівні представляла Україну на світових модних шоу, пише зз. Премії за кращі роботи учасники конкурсу отримають у таких номінаціях: «Prêt-à-porter», «Folk», «Pro-art» і «DeLux».

Показ-конкурс молодих дизайнерів «Альтернатива» відбудеться 14 травня в Українському домі «Перемога». Початок заходу о 14.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські дні моди #дизайнери-початківці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...