Табачник «кинув» журналістів та ректорів університетів ?

У вівторок, 4 жовтня, припинило своє існування Єдине освітнє інформаційне вікно України — сайт osvita.com, - повідомляє gazeta.ua. Цей портал був створений у жовтні 2010 року за участі Міносвіти і мав інформувати про всі освітні події в країні.

Сайт був ланкою у комерційній схемі Міносвіти, за якою міністерство давало приватній фірмі заробити на університетах по 30 тис. на рік з кожного. Як повідомила одна з колишніх журналісток сайту, редакція не розрахувалася з журналістами.

"Різним працівникам різний час не платили грошей. Комусь чотири, комусь два місяці. Мені вони заборгували декілька тисяч гривень", — сказала вона.

"Нас просто зібрали і сказали – все, закриваємося. Немає грошей утримувати колектив", — додала журналістка.

За її інформацією, керівники сайту зараз "намагаються продати цей сайт комусь, щоб хоч щось виручити з грошей, але поки безуспішно".

Крім того, про закриття сайту не повідомили ректорам університетів, які заплатили по 30 тис. грн.

"Ректорів ніхто не сповіщав про те, що сайт закриють. Не впевнена, що гроші їм хтось поверне – скоріше за все, "кинуть", як і нас", — сказала вона.

"Насправді, дуже дарма вони нас звільнили. Ми знаємо про Міністерство освіти набагато більше, ніж наприклад ви. Про всі схеми. І ми хочемо помститися", — сказала журналістка.


Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі