Чи зможуть тернополяни з 1 червня їздити у тролейбусах по пільгах?

Згідно внесених змін у законодавство з 1 червня 2015 року в Україні скасовується або ж змінюється порядок нарахування пільг для соціально-незахищених категорій населення, зокрема, це стосується плати за проїзд та за житлово-комунальні послуги.

У Тернополі у тролейбусах зберігатимуться право безкоштовного проїзду для учасників війни, ветеранів праці, дітей війни та інвалідів 3 групи. 

Щодо оплати за житлово-комунальні послуги, 70% тернопільських сімей зможуть оформити субсидії за спрощеною системою. Інформацію про надання житлових субсидій можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію управління соціальної політики, за номером – 52-14-03. Усіх охочих проконсультують щодо подання декларації та оформлення субсидій.

Інформація щодо змін у соціальному забезпеченні пільгових категорій населення, які набули чинності або схвалені на законодавчому рівні. 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VІІІ:

І. Пільги на проїзд

З 1 червня 2015 року втрачають право на пільговий проїзд:

Учасники війни; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови(вдівці)особи з особливими заслугами.
Ветерани праці; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці з особливими трудовими заслугами.

Жертви нацистських переслідувань.

Діти війни.

Інваліди 3 групи загального захворювання.

З 1 червня 2015 року пільги на проїзд залишаються без змін для наступних категорій громадян:

Учасників бойових дій; Інвалідів війни І групи; Інвалідів війни ІІ групи; Інвалідів війни ІІІ групи.

Осіб (ЧАЕС) - 1 категорії; Осіб (ЧАЕС) - 2 категорії– ліквідаторів; Осіб (ЧАЕС) - 2 категорії – потерпілим.

Ветеранів військової служби; Ветеранів органів внутрішніх справ; Ветеранів державної пожежної охорони; Ветеранів служби цивільного захисту; Ветеранів податкової міліції; Ветеранів Державної служби спеціального зв'язку; Ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби.

Військовослужбовців СБУ на пенсії, батьків загиблого військовослужбовця, інваліда військової служби.

Жертв політичних репресій.

Інвалідів І та ІІ групи загального захворювання, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавленим батьківського піклування та учням із малозабезпечених сімей.

ІІ. Пільги на житлово-комунальні послуги

З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги, абонентну плату за користування квартирним телефоном будуть надаватись (у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України) за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.) наступним пільговим категоріям громадян:

1. Звільненим зі служби за віком, у зв'язку з хворобою або за вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, особам рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатних членів сімей, які перебували на їх утриманні).

2. Дітям-інвалідам, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС віднесених до категорії 3.
3. Учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

4. Особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
5. Жертвам нацистських переслідувань – статті 6-1; 6-2; 6-3; 6-4
6. Багатодітним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.
7. Дітям війни
8. Особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків.

З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги та абонентну плату за користування квартирним телефоном залишаються без змін для наступних категорій громадян:

Учасників бойових дій, Інвалідів війни І групи, Інвалідів війни ІІ групи, Інвалідів війни ІІІ групи.
Особи (ЧАЕС) - 1 категорії, Особи (ЧАЕС) - 2 категорії – ліквідатор, Особи (ЧАЕС) - 2 категорія – потерпілиі , Дружин (чол.) (ЧАЕС) померлого громадянина.

Ветеранів військової служби, Вдів (вдівців) ветеранів військової служби, Ветеранів органів внутрішніх справ, Вдів (вдівців) ветеранів органів внутрішніх справ, Ветеранів державної пожежної охорони, Вдів (вдівців) ветеранів державної пожежної охорони, Ветеранів служби цивільного захисту, Вдів (вдівців) ветеранів служби цивільного захисту, Ветеранів податкової міліції, Вдів (вдівців) ветеранів податкової міліції, Ветеранів Державної служби спеціального зв'язку , Вдів (вдівців) ветеранів Державної служби спеціального зв'язку, Ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби ,Вдів (вдівців) ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби.

Батьків та членів сім’ї працівника Державної служби спеціального зв'язку, який загинув(помер), пропав безвісти або став інвалідом

Військовослужбовців СБУ на пенсії, Вдів(вдівців)військовослужбовців, її (його)дітей, Дружини (чоловіка) військовослужбовця, який пропав безвісти, її(його) дітей, батьків загиблого військовослужбовця, інвалідів військової служби.
Жертв політичних репресій

Тернополяни 1 червня тролейбуси пільги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Кримінал
Понад 14 тисяч гривень викрав 25-річний житель Кременця у знайомого тернополянина. Спочатку потерпілий самостійно намагався повернути гроші, однак не зміг, тож звернувся за допомогою до працівників поліції.Підозрюваного у вчиненні злочину розшукали оперативники карного розшуку Тернополя. 25-річний житель Кременця зізнався у протиправному, проте чужі гроші встиг витратити на розваги.Як встановили оперативники, підозрюваний приїхав на святкування дня народже...
Суспільство
Віконне скло в одній із тернопільських маршруток тримається "на чесному слові". Відповідне відео виклав у Facebook Andrii Kir. "Щойно дивився стрім, як маршрутчики були в мединського, хотіли тариф 12 гривень. Сміявсь", - написав хлопець. "прикинь, стане на зупинці, а скло випаде на пасажирів...", - коментує Iryna Nebesna. "дбайливий водій відчув, що перегрів салон і включив клімат-контроль;))", - жартує Андрій Вацик. Нагадуємо, тернопільські перевізники ля...
Пригоди
Через неуважність та роботу у нічний час, водій комбайну зніс електроопору та залишив ціле село без електренергії. Про прикрий інцидент розповів у мережі сільський голова села Бабинці Віталій Солтицький.Інцидент стався у селі Бабинці, Борщівського району. Працюючи вночі на полі, комбайнер від ТОВ “Агрополіс” завалив електроопору високовольтної лінії. Через аварійну ситуацію село Бабинці було знеструмлене. На щастя, все минулося без жертв і ніхто з працівни...
Суспільство
Ще 4 жовтня 2018р. Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області розпочало епідрозслідування спалаху у навчальному закладі № 14 м. Тернополя. Під час обстеження садочка спеціалісти відібрали взірці питної води, продуктів, добових проб та змиви з об’єктів навколишнього середовища для проведення лабораторних досліджень. Також у закладі було проведено заключну дезінфекцію, відповідними розпорядженнями начальника Головного управління Держпро...
Суспільство
Доля кинула виклик Михайлові Музиці ще у юному віці. Коли хлопець закінчив восьмий клас, то взявся допомогти батькам, які занедужали. Тому попросився до колгоспу помічником тракториста. Однак довго пропрацювати чоловікові не вдалося. Одного робочого дня, помилка колеги по роботі змінила життя Михайла Музики назавжди, повідомляє тв4.5 листопада. Цей день Михайло запам’ятав на все життя. Бо саме тоді він втратив ногу. Від розчарування Михайло втратив віру у...
Пригоди
З порізами голови та рук до медиків звернулися двоє тернополян. Хлопці розповіли, що це наслідки конфлікту з компанією невідомих їм людей. Єдине, що поліцейським вдалося дізнатися від потерпілих, що зловмисники втекли на автівці «Мазда» синього кольору литовської реєстрації. Компанії відпочивали в барі «Абриколь». Над ранок, коли заклад зачинився, пересіклися на вулиці. Сварка розпочалася з нічого. Як встановили поліцейські, хлопці спочатку надавали один о...
Суспільство
Тернопільські перевізники просять підняти тариф за проїзд до 10 гривень. Лякають, що зупинять маршрутки. Повідомляє «20 хвилин». Перевізники прийшли до начальника управління транспорту Ігоря Мединського. Хочуть, щоб підняли тарифи на проїзд.
Суспільство
Жодних оцінок чи домашніх завдань, і основне –  здобувати вміння, а не знання. Відповідно до реформи початкової освіти, тернопільських «першачків» цьогоріч навчають за сучасними методиками. Журналісти Інтб вирішили побачити їх в дії  і вже готові показати Нову українську школу й глядачам.
Суспільство
29-річний Василь Штанграт загинув у Франції. Він зник безвісти 8 вересня, а тіло знайшли 2 жовтня. Згорьовані батьки хочуть поховати сина в Україні, уникнувши кремації, однак на це потрібні чималі кошти. Просять допомогти. Таке повідомлення поширюють у Фейсбуці. Підтвердження інформації є на сторінці франко-української спільноти "ART culture et créativité.
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!