Чи зможуть тернополяни з 1 червня їздити у тролейбусах по пільгах?

Згідно внесених змін у законодавство з 1 червня 2015 року в Україні скасовується або ж змінюється порядок нарахування пільг для соціально-незахищених категорій населення, зокрема, це стосується плати за проїзд та за житлово-комунальні послуги.

У Тернополі у тролейбусах зберігатимуться право безкоштовного проїзду для учасників війни, ветеранів праці, дітей війни та інвалідів 3 групи. 

Щодо оплати за житлово-комунальні послуги, 70% тернопільських сімей зможуть оформити субсидії за спрощеною системою. Інформацію про надання житлових субсидій можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію управління соціальної політики, за номером – 52-14-03. Усіх охочих проконсультують щодо подання декларації та оформлення субсидій.

Інформація щодо змін у соціальному забезпеченні пільгових категорій населення, які набули чинності або схвалені на законодавчому рівні. 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VІІІ:

І. Пільги на проїзд

З 1 червня 2015 року втрачають право на пільговий проїзд:

Учасники війни; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови(вдівці)особи з особливими заслугами.
Ветерани праці; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці з особливими трудовими заслугами.

Жертви нацистських переслідувань.

Діти війни.

Інваліди 3 групи загального захворювання.

З 1 червня 2015 року пільги на проїзд залишаються без змін для наступних категорій громадян:

Учасників бойових дій; Інвалідів війни І групи; Інвалідів війни ІІ групи; Інвалідів війни ІІІ групи.

Осіб (ЧАЕС) - 1 категорії; Осіб (ЧАЕС) - 2 категорії– ліквідаторів; Осіб (ЧАЕС) - 2 категорії – потерпілим.

Ветеранів військової служби; Ветеранів органів внутрішніх справ; Ветеранів державної пожежної охорони; Ветеранів служби цивільного захисту; Ветеранів податкової міліції; Ветеранів Державної служби спеціального зв'язку; Ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби.

Військовослужбовців СБУ на пенсії, батьків загиблого військовослужбовця, інваліда військової служби.

Жертв політичних репресій.

Інвалідів І та ІІ групи загального захворювання, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавленим батьківського піклування та учням із малозабезпечених сімей.

ІІ. Пільги на житлово-комунальні послуги

З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги, абонентну плату за користування квартирним телефоном будуть надаватись (у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України) за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.) наступним пільговим категоріям громадян:

1. Звільненим зі служби за віком, у зв'язку з хворобою або за вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, особам рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатних членів сімей, які перебували на їх утриманні).

2. Дітям-інвалідам, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС віднесених до категорії 3.
3. Учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

4. Особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
5. Жертвам нацистських переслідувань – статті 6-1; 6-2; 6-3; 6-4
6. Багатодітним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.
7. Дітям війни
8. Особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків.

З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги та абонентну плату за користування квартирним телефоном залишаються без змін для наступних категорій громадян:

Учасників бойових дій, Інвалідів війни І групи, Інвалідів війни ІІ групи, Інвалідів війни ІІІ групи.
Особи (ЧАЕС) - 1 категорії, Особи (ЧАЕС) - 2 категорії – ліквідатор, Особи (ЧАЕС) - 2 категорія – потерпілиі , Дружин (чол.) (ЧАЕС) померлого громадянина.

Ветеранів військової служби, Вдів (вдівців) ветеранів військової служби, Ветеранів органів внутрішніх справ, Вдів (вдівців) ветеранів органів внутрішніх справ, Ветеранів державної пожежної охорони, Вдів (вдівців) ветеранів державної пожежної охорони, Ветеранів служби цивільного захисту, Вдів (вдівців) ветеранів служби цивільного захисту, Ветеранів податкової міліції, Вдів (вдівців) ветеранів податкової міліції, Ветеранів Державної служби спеціального зв'язку , Вдів (вдівців) ветеранів Державної служби спеціального зв'язку, Ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби ,Вдів (вдівців) ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби.

Батьків та членів сім’ї працівника Державної служби спеціального зв'язку, який загинув(помер), пропав безвісти або став інвалідом

Військовослужбовців СБУ на пенсії, Вдів(вдівців)військовослужбовців, її (його)дітей, Дружини (чоловіка) військовослужбовця, який пропав безвісти, її(його) дітей, батьків загиблого військовослужбовця, інвалідів військової служби.
Жертв політичних репресій

Тернополяни 1 червня тролейбуси пільги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У 16-ти амбулаторіях та лікарнях Тернополя провели експрес-тести на визначення рівня глюкози в крові. Акція «День діагностики діабету» тривала 4 години. За цей час зробили 996 тестів, з них підвищений рівень цукру в крові виявили у ста десяти осіб. Про це повідомила заступник директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя Надія Боднар. Тернопіль – друге місто, де цьогоріч відбулась акція «День діагностики діабету». Вперше такий захід прове...
Суспільство
В нічному клубі "Дель каста" у місті Кременець травмувася житель Шумського району. Як повідомили у спільноті Типовий Кременець, хлопець отримав травми через падіння у приміщенні закладу.  Наразі шукають свідків та очевидців події. — Звертаємося до осіб, які перебували в нічному клубі "Дель каста" та просимо повідомити на нашу адресу будь-які відомості стосовно даної події, а саме, що їм відомо, в результаті чого відбулося падіння потерпілого, хто із інших...
Суспільство
З цією пропозицією до Кременецької міської ради звернувся Віктор Мацикур, начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. “Вклад Андрія Пушкаря в український спорт неможливо переоцінити. Дякую його колегам та друзям, які роблять все, щоби його ім’я залишилось в історії спорту та історії України.” – йдеться у пості.
Суспільство
Близько 100 порід котів представлено на міжнародній виставці «Мурколай», яку відкрили сьогодні в Українському Домі «Перемога» у Тернополі.  Організатор виставки громадська організація Тернопільське об`єднання любителів котів «Селіна». Зазначу, «Золота киця Тернопілля», яку оберуть завтра, представлятиме наш регіон на «Золотій киці України».
Суспільство
Всього у соборі брали участь 190 осіб. Найбільше делегатів було від УПЦ Київського патріархату: 42 архієреї, кожен з одним священиком і одним мирянином, тобто 126 осіб разом. Від Московського патріархату прийшло 30 осіб, а від Української автокефальної православної церкви - 36.  Нагадаємо, рішення про початок процедури надання Українській православній церкві Томосу (визнання її незалежною) у Вселенському патріархаті ухвалили ще на початку вересня. Вже 7 ве...
Суспільство
За інформацією Тернопільського Гідрометцентру, в Тернопільській області, 15 - 17 грудня на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер вночі північно – східний, 5 – 10 м/с, вдень південно – східний, 9 – 14 м/с. Температура повітря вночі 4 – 9º морозу, вдень 0 – 5º морозу.
Спорт
Під завісу 2018-го підбили підсумки футбольного року на Тернопільщині. У чемпіонатах різних рівнів цьогоріч побільшало команд. Що цікаво, нові футбольні клуби не поступаються досвідченим і зіграним суперникам. Деталі у сюжеті Інтб
Суспільство
65 тисяч євро зібрали німецькі благодійники, аби чотирирічна Христинка зі Збаража змогла чути та розмовляти. Цей випадок у Тернопільській обласній організації Червоного Хреста України називають унікальним. Адже сума дуже велика навіть для європейців. Дівчинка успішно перенесла операцію, у січні вона з батьками поїде до Німеччини на реабілітацію. Волонтери запевняють, зробили усе можливе, аби дати Христинці шанс на щасливе майбутнє. Та обіцяють стежити за ї...
Суспільство
Щовихідних в Тернопільському театрі актора і ляльки – аншлаг. Однак мало хто знає скільки потрібно докласти зусиль акторам, режисеру, сценаристу, художникам, аби головні герої з’явилися на сцені. Тут показують як нові вистави, так і старі. Виставам-довгожителям у театрі дають друге життя. — Напевне, що жоден театр в Україні такого немає, бо як правило, вистава 2, 3, 5 років відіграла, віджила своє, і її, так би мовити, списують, відправляють на пенсію, і т...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!