• Головна
  • Як тернопільські бійці в зоні АТО підтримують свою боєздатність?
16:00, 12 травня 2015 р.

Як тернопільські бійці в зоні АТО підтримують свою боєздатність?

Тернопільські військовослужбовці окремої механізованої бригади Збройних Сил України проводять активні навчання для підтримання боєздатності та вдосконалюють бойову майстерність. Бійці знищують боєприпаси, що не розірвалися, проводять спільно з міліцією патрулювання, а також будують фортифікаційні споруди на підступах до міста Артемівськ.

Підрозділи бригади проводять спільні з підрозділами МВС, СБУ та прикордонниками тренування зі взаємодії при відбитті нападу та обороні військової частини, а також — при штурмі та спробі захоплення об’єктів, що мають важливе значення, а саме — залізничної станції та мостів.

Були відпрацьовані й елементи блокування та роззброєння умовних незаконно створених військових формувань, які проникли на територію міста й захопили одну з державних установ.

Особливу увагу приділили вишколу військовослужбовців, які вперше відпрацьовували знешкодження незаконних збройних формувань, пише Доба. Хлопці виконували вправи пліч-о-пліч із бійцями бригади, які уже мають досвід участі у таких операціях. Врешті керівники навчань відзначили, що військові дуже добре впоралися із поставленими завданнями.

Подібні навчання в окремій механізованій бригаді проводяться постійно. Щоразу моделюються різні та складніші ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські бійці #зона АТО #боєздатність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...