• Головна
  • Тернополяни подають документи на оформлення субсидій за новим механізмом
21:00, 12 травня 2015 р.

Тернополяни подають документи на оформлення субсидій за новим механізмом

З 5 травня розпочався прийом документів на призначення житлових субсидій за новим механізмом. Відтепер, запевняють чиновники, щоб їх оформити, потрібно лише заповнити заяву та декларацію про доходи.

У Тернополі, каже виконуючий обов’язки начальника міського управління соцполітики, документи приймають у всіх житлово-експлуатаційних установах та безпосередньо в управлінні. Наразі чи не найбільший наплив охочих оформити субсидії спостерігався в перший день, передає ІНТБ.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради: «5 травня документи здали 1022 сім’ї. 6 травня – 615 сімей. 7 травня – 622 сім’ї».

Це, каже Володимир Сулима, доволі багато, адже кожній людині потрібно приділити певний час. Втім, запевняє чиновник, фахівці зі своєю роботою справляються.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради: «У перший день були невеликі черги, особливо до обіду. Наступні два дні особливих черг не було. Так, люди приблизно рівномірно протягом дня зверталися і здавали документи». 

Хоч мешканці нашого міста, каже чиновник,  доволі обізнані, але, все ж, питання виникають. До прикладу, нерідко люди не знають, як заповнювати декларацію і заяву у випадках, коли особа зареєстрована у помешканні, але, фактично, там не проживає.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради: «Виникало дуже багато питань з цього приводу. Тому я хочу наголосити ще раз, щоб люди не зверталися  чи в комунальні служби, чи в ЖЕКи, чи кудись інше за актом обстеження. Тому що чомусь звертаються за актом обстеження, що, от, людина не проживає. Ні, акт обстеження зараз до уваги не береться. Зараз потрібен обов’язково поданий бути підтверджуючий документ, де знаходиться ця особа».

В управлінні соціальної політики на момент перебування нашої знімальної групи, документи заповнювали близько десятка осіб. Люди запевнили: особливих скарг на роботу чиновників немає.

До слова, хоч документи можна відправити і поштою, Володимир Сулима радить все ж прийти особисто, заповнити заяву та декларацію, отримати, при потребі, роз’яснення. Прийом документів у ЖЕКах триває з 8 до 17, а в управлінні соціальної політики – до 18 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #документи #оформлення субсидій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...