В Тернополі шукають «народну красуню»

Новий проект “Народна красуня” започатковує Тернопільська міська рада.  Його організаторами виступили управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму та управління культури і мистецтв.

- Мета данного проекту – віднайти гарних дівчат, які займають активну громадську позицію у житті і прагнуть реалізувати себе як особистості, – каже виконавчий директор проекту “Народна красуня” Любов Гриневич-Борисяк. – Окрім того, що учасниці демонструватимуть свою зовнішність, вони представлять також власні доробки на конкурс соціальних проектів “Як я можу змінити своє місто”. Словом, ми шукаємо не просто красивих дівчат, а харизматичних особистостей, які прагнуть займатися громадською роботою та благодійництвом.

Конкурс соціальних проектів, за словами пані Гриневич-Борисяк, буде своєрідним стартом для учасниць, які зможуть проявити себе в таких напрямках діяльності як охорона довкілля, культурне чи спортивне дозвілля, робота з дітьми-сиротами, захист тварин тощо.

- Хоч наш проект є регіональним, проте матиме українське національне забарвлення, – каже Любов Гриневич-Борисяк. – Цікаво, що голосування відбуватиметься у три етапи. Учасниць оцінюватиме компетентне журі, глядачі у залі, а також буде SMS-голосування.

До складу журі увійдуть знані шоумени зі столиці. Наразі ведуть переговори із Андрієм Кузьмою (Скрябіном), Андре Таном, Володимиром Залевським. Також у журі будуть і відомі тернополяни, – повідомляє “20 хвилин”.

Гала-концерт проекту “Народна красуня” відбудеться 1 грудня о 19.00 в ПК “Березіль”. Відбірковий тур проходитиме 20 жовтня о 18. 00 в актовій залі ТНЕУ. Охочі взяти участь у проекті “Народна красуня” можуть зголошуватися за телефоном 068-231-06-03.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі