• Головна
  • У Ланівцях закриють свиноферму Чайківського, яка аміаком отруює навіть голову РДА?
15:00, 14 травня 2015 р.

У Ланівцях закриють свиноферму Чайківського, яка аміаком отруює навіть голову РДА?

Постійний сморід та отруєння парами аміаку вивів жителів Ланівець на майдан.

Обурені жителі райцентру висловили свій протест проти функціонування свиноматочника, який перебуває у структурі корпорації «Агропродсервіс». Специфічний запах, що супроводжує діяльність господарства, розповсюджується практично на все місто. У жителів Лановець почастішали прояви алергічних захворювань. Люди ставили гострі питання і шукали відповідей.

Виступаючи перед ланівчанами голова районної державної адміністрації Юліан Сірант зазначив, що він теж є членом Лановецької територіальної громади і теж дихає одним з ними повітрям.

"Тому як і всі зацікавлений у забезпеченні нормальних умов проживання, проте діяти слід у правовому полі», – підкреслив він.

Також перед мітингувальниками виступили секретар Лановецької міської ради Олександр Носик, керівник районного відділу УМВС України в Тернопільській області Василь Бурик. Колишня працівниця управління агропромислового розвитку Ангеліну Пашковську під час виступу поінформувала про загрози, що виникають при одночасному утриманні великої кількості свиней та шкідливий вплив аміаку на здоров’я людини.

В процесі обговорення звучали різні думки, проте значно переважаючою була думка про необхідність заборонити діяльність свиноматочника на території міста.

Як наслідок ланівчани домовились   запросити на зустріч керівництво корпорації та зажадати від нього результативної відповіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Агропродсервіс" #Ланівці #свиноферма

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...