• Головна
  • Петро Гадз: «Активізація внутрішнього ринку виведе Україну з кризи»
15:30, 14 травня 2015 р.

Петро Гадз: «Активізація внутрішнього ринку виведе Україну з кризи»

Важливу роль тут відіграє розвиток села, тому він продовжує будувати тваринницькі комплекси. Зокрема, в селі Осівці Бучацького району сучасна ферма врятувала людей від безробіття.

У підприємстві «Бучачагрохлібпром» близько семи тисяч голів великої рогатої худоби. Зосереджені на десятьох тваринницьких фермах, серед яких три сучасних молочних комплекси. У селі Осівці робота з будівництва ферми триває.

«В даний час в Осівцях є близько 1400 голів ВРХ, тут тривають будівельні роботи, до закінчення потрібно збудувати ще площадку-роділку нову, і ще одна залишиться стайня – це нетелі і молодняк. Тваринницькі комплекси – це, на сам перед, робочі місця для людей. Село живе тільки тоді, коли в ньому інфраструктура є. Тому перша прерогатива власника компанія була – створити робочі місця по селах, тому ми продовжуємо працювати» - каже директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Карачка.

За чотири роки роботи вдалося подвоїти поголів’я худоби, майже вдвічі піднялася продуктивність кожної корови. На фермі використовують сучасні технології, тому кінцевий продукт високоякісний і може вільно конкурувати на світовому ринку.

«Європейці – це є структура, в більшості, дрібних господарств, які дуже часто виробляють молоко значно нижчої якості, ніж виробляємо ми. Особливо це стосується Німеччини, Італії, Іспанії, е дрібні господарства без налагодженої системи вакцинації, контролю якості молока. Ми ж, використовуючи технології Північної Америки маємо промисловий рівень виробництва молока, можемо легко конкурувати, тому, мабуть, вони так бояться нашого молока на ринку» - стверджує заступник директора по тваринництву ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Борис Рудюк.

Раніше у кожному селі була тваринницька ферма, розповідає Петро Гадз. Люди мали роботу і село жило. Замість того, щоб модернізувати, або збудувати щось нове, всі комплекси були знищені. Тому попереду у аграріїв – багато праці з відновлення господарств. «Є село – є життя, є робота в селі – залишається молодь, вона має де працювати, і це село має перспективу» - каже голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

Вивести Україну з кризи допоможе активізація внутрішнього ринку, вважає Петро Гадз, тому майбутнє нашої держави за розвитком села: «Коли ми виробляємо українське, виробляємо молоко, виробляємо м’ясо, і якщо ми це продаємо і на внутрішній, і на зовнішній ринок, то це означає, що працює наша економіка, а працю економіка – буде жити добре Україна»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петро Гадз #Активізація ринку виведе Україну з кризи
Оголошення
live comments feed...