• Головна
  • Михайло Головко привітав кременчан з днем міста Кременець – міста обласного значення!
17:01, 14 травня 2015 р.

Михайло Головко привітав кременчан з днем міста Кременець – міста обласного значення!

Вчора, 13 травня, Верховна Рада України ухвалила постанову про віднесення Кременця до категорії міст обласного значення.

До категорії міст обласного значення віднесено також Бережани. За відповідні проекти рішень проголосували понад 230 депутатів з 310 присутніх. В тому числі – всі народні депутати від Тернопільщини. Раніше статус міста обласного значення отримав Чортків.

Перед голосуванням за підтримку даного рішення з трибуни виступив народний депутат від нашого виборчого округу Михайло Головко. “Щодо надання Кременцю статусу міста обласного значення, то це важливе питання для самого міста та області в цілому. Віднесення міста до категорії міст обласного значення надасть змогу збільшити надходження до міського бюджету, створити нові робочі місця, тим самим забезпечити фінансову та економічну незалежність, покращити інвестиційний клімат, що в свою чергу сприятиме розширенню діючих та будівництву нових потужностей в основних галузях виробництва міста, розвитку туризму, – підкреслив депутат Михайло Головко. - Вітаю кременчан з днем міста Кременець – міста обласного значення!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Головко привітав кременчан
Оголошення
live comments feed...