• Головна
  • Чи надаватимуть бойові завдання тернопільським мобілізованим, які не пройшли військову підготовку?
10:15, 15 травня 2015 р.

Чи надаватимуть бойові завдання тернопільським мобілізованим, які не пройшли військову підготовку?

В Україні, в тому числі і на Тернопільщині, проводяться заходи часткової мобілізації. До мобілізації залучаються офіцери і військові фахівці запасу. Вони пройдуть обов'язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних сил України.

Під час мобілізації призиваються ті самі категорії громадян, що і в минулому році, а саме ті, які за станом здоров'я відповідають вимогам військової служби, ті хто мають військову облікову спеціальність, а отже, і певну підготовку. Також в ході проведення мобілізації дотримується принцип рівномірного навантаження на усі регіони держави, щоб не було перекосів і соціальних загострень в тому чи іншому населеному пункті у зв'язку з залученням з національної економіки працездатних громадян.

Спочатку мобілізовані проходять військову підготовку, яка триває майже 40 днів та складається з декількох етапів. Перші 7-8 днів відбувається загальна військова підготовка як для офіцерів, сержантів та солдат. До неї входить медична підготовка, тактична, інженерна, вогнева підготовка тощо. Наступні 15 діб відбувається фахова підготовка за спеціальністю. Підготовку проводять кваліфіковані інструктори, які мають досвід бойових дій. Після цього особовий склад направляється в підрозділи для бойового злагодження тривалістю до 15 діб. А офіцерський склад відправляють на навчання в заклади та військові навчальні центри. Мобілізованим, які не пройшли етапу підготовки, бойові завдання надаватись не будуть.

Мобілізованих п‘ятої хвилі в зону АТО будуть відправляти тільки після проходження повного циклу підготовки. В Міністерстві оборони України передбачають призвати таку кількість особового складу, щоб була можливість ротації військових в зоні проведення АТО. Приблизно третина буде виконувати задачі в АТО, третина проходитиме підготовку та бойове злагодження. І ще третина перебуватиме у відпустках для відновлення боєздатності. В Тернопільському обласному військовому комісаріаті повідомляють, що відмобілізовані військовослужбовці будуть повністю забезпечені всім необхідним та займатимуться бойовою підготовкою – від початкової військової до бойового злагодження підрозділів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мобілізовані

Коментарі

Оголошення
live comments feed...