• Головна
  • Скільки жителів Тернопільщини ухиляються від мобілізації?
11:00, 15 травня 2015 р.

Скільки жителів Тернопільщини ухиляються від мобілізації?

На Тернопільщині ухиляються від призову по мобілізації близько 29 тисяч військовозобов‘язаних.

Як повідомив начальник управління МВС України в Тернопільській області Олександр Богомол, усього в області близько 29 тисяч осіб, які ухиляються від призову за мобілізацією. З них встановлено місце перебування та  відправлено до військкоматів- близько тисячі.

«На сьогодні в області порушено 136 кримінальних впроваджень за статтею 336 Кримінального кодексу України, згідно якої за ухилення від призову за мобілізацією передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років, - зазначив він.  - Проти усіх таких осіб одразу порушують кримінальні впровадження. Їх викликають у прокуратуру і пояснюють – або вони ідуть до суду, або захищати країну. Жодне кримінальне впровадження не буде залишене без покарання, а результати оприлюднюватимуть в засобах масової інформації».

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Курило, ступінь придатності військовозобов’язаних в області – 50 %. На факти виявлення корупції під час роботи військово-лікарських комісій оперативно реагують.

Очільник області зазначив, що у разі виявлення корупції у роботі одного із працівників комісій звільнятимуть і голову даної комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жителі Тернопільщини #ухиляються від мобілізації

Коментарі

Оголошення
live comments feed...