• Головна
  • 21-24 травня тернопільські пластуни проведуть Свято Весни
12:00, 16 травня 2015 р.

21-24 травня тернопільські пластуни проведуть Свято Весни

21-24 травня у с.Зарваниця відбудеться традиційне пластове Свято Весни під назвою «Стрілецька весна». Таким чином пластуни вшановують пам’ять свого покровителя – Св. Юрія, а також готуються до відкриття таборового літа.

У цей  час, 22 травня, у соборі Зарваницької Матері Божої, відбудеться архиєрейська хіротонія високопреподобного отця Теодора Мартинюка. Архиєрейську Літургію очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. На дійстві будуть пристуні пластуни, і також зможуть долучитися до інтронізації.

Символічними є дата та тематика і пластового свята. Один з основних обов’язків пластуна – бути вірним Богові та Україні, тому гаслом цьогорічного заходу є «Бог і Україна». Тематикою обрано Українських Січових Стрільців. У зв’язку з подіями в  країні, цій даті приділили обмаль уваги. Власне цього року виповнюється 100 років з дня заснування товариства УСС. Тому під час заходів буде присутній Божий дух, який нас охороняє і  надихає, а також пам’ять про історію України.

Окрім тернопільських пластунів участь у заході візьмуть також пластуни з  інших районів та областей. Будуть присутні і наймолодші пластуни, пташата, віком від 2-х років, для них буде окрема програма. Загалом усіх пластунів буде близько 700. Учасників чекають цікаві теренові ігри, квести, змагання, конкурси присвячені тематиці УСС.

Інтронізація - урочисте богослужіння, під час якого здійснюється зведення новообраного патріарха на патріаршу кафедру. Інтронізація здійснюється під час літургії з тим, що одягається новообраного патріарха в патріарший одяг і врученням йому патріаршого посоху.

Контактний телефон: Наталя Гайдук – 0675545453, голова Тернопільського Пласту

 Фото: chm.plast.org.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#21-24 травня #тернопільські пластуни #Свято Весни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...