• Головна
  • У Тернополі нечистотами залило підвали будинку
19:00, 19 травня 2015 р.

У Тернополі нечистотами залило підвали будинку

Нечистотами залило підвали 16-го будинку на вулиці Рєпіна у Тернополі. Мешканці скаржаться: проблема тягнеться роками.

Вода з негерметичних переповнених колодязів каналізаційних мереж стікає під їхній будинок. Під час злив до неї додається ще й дощова вода. Цього разу люди поплатились продуктами та речами, які зберігали на підлозі у підвалах, проте бояться, що наступного разу можуть залишитись без житла, яке руйнує вода і постійна вологість, - передає tv4

Проблему мешканців 16-го будинку на тернопільській вулиці Рєпіна Богдан Марків показує з порогу. Далі зайти без гумових чобіт люди поки не можуть. Підвал затопило каналізаційними стоками.

– Появилися нечистоти ще в четвер. Приїжджали аварійні бригади, прочищали. В неділю вода піднялась так, що неможливо було в мисливських чоботах зайти.

Воду відкачали, проте калюжі стоять і досі. З добром, яке мешканці тримали на підлозі у своїх коморах тепер можна попрощатись. Після напливу фекалій воно непридатне.

– І картоплю там люди зберігали, і буряк, і закрутки, там все поплило. Цибуля, речі стояли важкі, які не підняти.

Висока вода затопила речі, а висока вологість роками руйнує приміщення, кажуть мешканці. Агресивні речовини, які містяться у каналізаційних стоках, роз’їдають металеві двері. Така атмосфера влаштовує хіба комарів, їх тут безліч. Люди ж бояться, що будівля не витримає і осяде. По будинку вже пішли тріщини. Мешканці нарікають на негерметичні каналізаційні колодязі, мовляв, коли ті забиваються і наповнються водою, вона, замість вилитись на подвір’я, просочується у їхні підвали. ЖЕКівці, які обслуговують будинок, вбачають у цьому вину самих мешканців.

– Мешканці неправильно користуються каналізацією. Тут часто забита дворова каналізація. Наш сантехнік приходить, дивиться, люки завжди повні. Ми викликаємо водокнал, аварійна бригада приїжджає, знаходить кульки всякі. Все, що лізе в унітаз, люди пхають, а потім звинувачують ЖЕК, – говорить майстер дільниці Галина Андруник.

Та крім каналізації у підвали потрапляє і дощова вода. Вона збирається на галявині біля будинку, а звідти тече під нього.

– Найнижча точка між цими двома знаками. І вода, низький бордюр, переливається і все заливає сюди. А через ці люки знову на 2 будинки попадає вода. Це коли дощі. Крім того, стан дорожнього покриття, все всмоктується, подивіться, який стан.

Обстежити дворову каналізацію обіцяє “Тернопільводоканал”, зокрема, вже сьогодні її мають промити гідравлічною машиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #нечистоти #підвали будинку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...