• Головна
  • У межах Тернополя право на пільговий проїзд втратить більше 40 тисяч людей
09:30, 20 травня 2015 р.

У межах Тернополя право на пільговий проїзд втратить більше 40 тисяч людей

Частина українських пільговиків платитиме за проїзд. Такий закон прийняли ще в грудні минулого року, а вступить у дію він з 1 червня. Зміни на пільговий проїзд торкнуться усіх видів транспорту: залізничного, автобусного і тролейбусного. Слухайте уважно. Пільг позбавили багатьох.

З 1 червня цього року не зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом такі категорії людей: пенсіонери за віком, учасники війни, діти війни, жертви нацистських переслідувань, інваліди загального захворювання третьої групи і ветерани праці. Ще є ряд категорій, для яких безкоштовним проїзд у громадському транспорті буде і після 1 червня.

– Інші категорії, які мали цю пільгу, то пільги їм залишаються. Це учасники бойових дій, інваліди війни 1-3 груп, “чорнобильці” 1-2 категорії, ветерани військової служби та силових структур, а також інваліди 1-2 груп загального захворювання, і інші категорії, які мали право, то їм це право на пільговий проїзд і залишається, – говорить тв4 в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Скасування пільгового проїзду для значної категорії людей – це закон, за який наприкінці минулого року проголосувала Верховна Рада. У межах Тернополя право на пільговий проїзд втратить більше 40 тисяч людей.

– Враховуючи важливість безкоштовного проїзду для людей старшого віку, для інвалідів, то керівництво міської ради розглядає це питання, щоб якимось чином це компенсувати, щоб це якось вирішити за рахунок місцевого бюджету. Це питання поки що в стані розгляду і коли буде прийнято рішення то мешканці міста будуть про це повідомлені, – каже Володимир Сулима.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пільговий проїзд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...