• Головна
  • Почав роботу Центр підтримки учасників війни
10:00, 20 травня 2015 р.

Почав роботу Центр підтримки учасників війни

Некомерційна та недержавна ініціатива «Центр підтримки учасників війни та сімей загиблих» днями запрацювала в Тернополі. Діятиме Центр на базі міської «Самопомочі».

Власне створення відокремленого проекту, який поєднав би в собі всі попередні спрямовані на АТО зусилля, дозволить ефективніше працювати. Курують проект відома дизайнер Оксана Бачинська та тернопільський підприємець Віталій Фидрин. Центр очолили саме ці люди не випадково. Пані Оксана, практично від перших днів окупації України, займається волонтерством та підтримкою армії. Тисячі комплектів пошитої термобілизни, десятки комплектів закупленої за свій кошт форми та взуття, збір коштів на військову амуніцію – все це досягнення жінки. З друзями з «Самопомочі» спільно відправили не один десяток тонн провізії та обладнання на передову. Щодо пана Віталія, то він ще донедавна учасник війни, розвідник 128 гірсько-піхотної бригади. Воював під Дебальцевим. Координатори Центру, і це головне, стараються щиро і за покликом душі. Таких же людей, яким не байдужа доля країни, доля земляків, загибель воїнів та біль їхніх родин, кличуть приєднатися до діяльності Центру чи допомогти в його функціонуванні.

Люди втомились від війни та вичерпали свої благодійні ресурси… - і це біда, - каже Оксана Бачинська. – Біда, бо саме люди давали армії та воякам те, що не давала держава. Більшість бійців переконують, що війська стоять лише завдяки волонтерам. А волонтери це всі ми, кожен хто хоч якось допомагає і підтримує. Не можна говорити що «це не моя війна». Ця війна стосується кожного і кожен зобов’язаний діяти так, як може!

Мета Центру якраз активізувати ту дію і людей. Спектр діяльності дуже широкий: від відправки вантажів в АТО та забезпечення бійців потрібним, до вирішення юридичних питань тут, на мирній території. Реабілітація вояків та їх сімей, підтримка родин загиблих героїв – пріоритетні напрямки.

Ми розуміємо, що буде важко, але це потрібно робити!, - каже Віталій Фидрин. – Зізнаюсь: ми тільки починаємо працювати в таких масштабах. Шукаємо родини, яким потрібна допомога, шукаємо людей, які можуть долучитися. Спілкуємося з тими, хто матеріально підтримує, наводимо контакти з медиками, психологами, соціальними реабілітологами. Листуємось з базами відпочинку та приватними садибами… І я переконаний – спільно у нас все вдасться. Можливо буде критика, можливо недовіра. Та краще допоможіть словом і ділом, ані ж просто поговоріть на тему «як би то мало бути»!

З питаннями та пропозиціями просимо звертатися до координаторів Центру підтримки учасників війни та сімей загиблих: Фидрина Віталія ( 063-599-75-55 [email protected]) та Бачинської Оксани ( 098-111-58-58 [email protected]). Також, при потребі, телефонуйте в офіс міської"Самопомочі" ( 098-207-07-07, (0352) 52-27-27) чи приходьте на Руську, 52 (2 поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин #Андрій Грицишин Самопоміч #Центр підтримки учасників війни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...